SANKO'dan Cumhuriyet İçin Özel Kutlama

Anadolu sanayileşmesinin öncü kuruluşlarından olan SANKO Holding, Cumhuriyet değerlerini yaşatarak gelecek nesillere taşımak amacıyla, Cumhuriyetin 98.yılını Cumhuriyet ruhunu yaşatan özel bir etkinlikle kutlayacak.

SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek etkinlikte, başarılı sunucu Pelin Çift ve Prof. Dr. Tufan Gündüz’ün anlatımıyla ‘Cumhuriyet Dönemi Hikayeleri’ dinleyicileri zamanda yolculuğa çıkaracak. Ardından, dünyaca ünlü piyanist ve besteci Tuluyhan Uğurlu, ‘Cumhuriyet Piyano Resitali’ ile unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Bu özel etkinlik, 28 Ekim Perşembe günü saat 17.30’da SANKO Holding kurumsal Youtube hesabından canlı olarak yayınlanacak. SANKO Holding, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu yaşamak ve bu özel etkinliğe şahit olmak isteyen herkesi yayını izlemeye davet ediyor.

Youtube/ SankoHolding

Program

28 Ekim 2021, Perşembe

Saat: 17.30

HAKKINDA:

Temeli 1904 yılında atılan ve 117 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’nin sayılı sanayi gruplarından biri haline gelen SANKO Holding; tekstil, enerji, çimento ve ambalaj başta olmak üzere 11 farklı sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. 100’den fazla ülkeye ihracat yapan grup; yaklaşık 14 bin kişiye istihdam sağlamakta ve ülkemiz için değer katmaya devam etmektedir.

- Gaziantep Haberler, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantephaberler.com/haber/8053562/sankodan-cumhuriyet-icin-ozel-kutlama