E-Ravza Hurma Çeşitleri

E-Ravza Hurma markası ilk olarak 1998 yılında faaliyete geçen bir işletme olarak karşımıza çıkar. Günümüzde kendini geliştirmiş ve çok daha fazla gıda kategorisiyle müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Özellikle de hurma çeşitleri açısından büyük bir ürün yelpazesine sahip olan markanın tüm hurmaları, en doğal bölgelerinden alınarak müşterilere sunulmaktadır. Birbirinden farklı besin değerlerini içeren hurmaların hepsi firma bünyesinde en kaliteli şekilde ve doğal işleme yöntemleriyle paketlenmekte ve müşterilerle buluşturulmaktadır. Üstelik fiyatlandırma konusunda da Ravza markası oldukça uygun ücretlendirmeler sunar.

Geleneksel tatlarımızdan biri olarak karşımıza çıkan hurmalar aslında tek bir çeşitten oluşmaz. Özellikle de İran, Medine ve Kudüs hurmaları farklı bölgelerde yetiştikleri için tat konusunda dahi farklılık gösterebilmektedir. Bununla birlikte hurma çeşitlerinin içerdikleri besin değerlerinde de farklı içerikler bulunmaktadır. Hepsinin insan sağlığına olan faydaları paha biçilemez türden olduğu için de fazlasıyla ilgi görmektedir. Bu bakımdan E-Ravzamarkası, onlarca farklı hurma çeşidini bünyesinde bulundurmaktadır. Aşağıda maddeler halinde markanın satışını gerçekleştirdiği bazı hurma türlerini sizlere sıraladık.

Hurma Fiyatları

E-Ravzamarkasının bünyesinde satışa sunulan hurma fiyatları piyasadaki hurma ücretlendirmelerine göre oldukça uygun meblağlardadır. Bu bakımdan E-Ravza, müşterilerinden övgü almayı başaran markalardan biri olmuştur. Üstelik istediğiniz gramaja göre ürün satın alabilme olasılığınız da olduğu için ihtiyacınız olan miktarda ödeme yapmanız da mümkündür.

- Gaziantep Haberler, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantephaberler.com/haber/7928698/e-ravza-hurma-cesitleri