Sosyal Medya Fenomeni Mika Slowana Şarkı Çıkaracağını Duyurdu

Paylaştığı seksi fotoğraflar ve videolar ile kendi sosyal medyasından yaptığı yardım kampanyalarıyla adını duyuran kendi markasını oluşturan Mika bu sefer de müzik çalışmalarına başladı. Yaza damgasını vuracağını söyleyen Mika “Yazın hit parçası benden…” dedi.

Uzun bir süredir yaptığı paylaşımlarla sıkça konuşulan Mika Slowana aynı zamanda köy okullarına yaptığı cömert yardımlar ile de ünlenmişti. Genç girişimci geçtiğimiz zamanlarda kendi markası altında ürettiği çeşitli sağlık ve kozmetik ürünlerini satışa sunuyor. Genç girişimci bu kez de müzik çalışmasıyla gündeme girmeye kararlı gibi görünüyor.

Slowana: “Bu Yaz Dinleyiciyle Buluşturmak için Çalışmaları Sürdürüyoruz…”

Sosyal medya üzerinden yaptığı duyurulara göre, bu yaz için harika bir single çıkaracağını söyleyen Mika Slowana bu proje üzerinde çok iyi isimlerle çalıştığını söylüyor ve yazın hit parçası olacağı konusunda iddialı gibi görünüyor. Mika Slowana aranjörlüğü Ercan Bal’ın, prodüktörlüğü de Firuz Anlı’nın üstlendiği harika bir single için çalışmaları sürdürüyor. Genç girişimcinin daha önceki çalışmalarına bakıldığında müzikteki iddiasının da yersiz olmadığı, sektöre kendinden emin bir giriş yapacağı kolaylıkla anlaşılıyor.

Genelde sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapması ile bilinen Mika Slowana’nın uzun bir süredir artarak çoğalan bir hayran kitlesi var. Genç iş kadını, Ankara’da doğmuş ve spor akademisinde eğitim almış. Eğitimi esnasında ve hem de eğitimden önce sahi sürdürdüğü sportif faaliyetlerine devam ediyor ve hiç bırakmamış. Sosyal medyada cesur pozlar ile sergilediği fiziğini spora borçlu olduğu açıkça belli oluyor.

- Gaziantep Haberler, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantephaberler.com/haber/7926972/sosyal-medya-fenomeni-mika-slowana-sarki-cikaracagini-duyurdu