CHP'den Başkan Fadıloğlu'na Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ahmet Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'nu makamında ziyaret etti.
Şehitkamil ilçesine yapılan ve yapılması gereken hizmetler konusunda karşılıklı görüş alış-verişinin yapıldığı ziyarette, partiler arasındaki diyaloglar da konuşuldu.
Geçtiğimiz ay içerisinde yapılan genel kurul ile CHP İl Başkanlığı'na seçilen Ahmet Yılmaz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'nu ziyaret etti. 16 yıl sonra ilk kez Şehitkamil Belediyesi'ne geldiğine dikkat çeken Yılmaz, Başkan Fadıloğlu'na görevinde başarılar diledi.
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ziyarete yaptığı konuşmada, muhalefet ile uyum içerisinde çalışma arzusu içerisinde olduklarını ve bu nedenle CHP İl Başkanı Ahmet Yılmaz ve yönetiminin ziyaretinden büyük memnunluk duyduklarını söyledi.
Hizmetlerin eksiksiz olması için, bu tür ilişkilerin artması gerekliliğini vurgulayan Fadıloğlu şunları söyledi: "Seçimde yarışan partilerin ve seçilen başkanların seçim sonrası güzel diyaloglar içerisinde olması bu kente artı değer katacaktır. Bizler her görüşe açık ve ortak akla inanan insanlarız. Şehitkamil Belediyesi'nin kurucusu olan Ahmet Yılmaz'ın ziyareti de bu açıdan önemli bir adımdır. Bizlerde önümüzdeki hafta iadeyi ziyarette bulunarak bu istişarelerimizi sürdüreceğiz."
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ahmet Yılmaz ise, yapılan tüm iyi hizmetlerde Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na destek vereceklerini söyledi.
16 yıl sonra tekrar Şehitkamil Belediyesi'ne gelen Ahmet Yılmaz, şunları söyledi: "Muhalefet partisi olarak yapılan yanlışlıklarda belediye başkanlarını uyarmak bizim görevimiz. Herkes kendi görevini en güzel şekilde yaparsa kent kazanır. Bu nedenle bu ilişkileri düzeyli bir şekilde sürdüreceğiz. Zaten siyasetin güzelliği de burada yatmaktadır. Önemli olan yaşadığımız kent için neler yaptığımız ve neler yapabileceğimizdir. Fadıloğlu'da genç bir belediye başkanımız güzel işler yapacağına inanıyoruz.
Kendisine ve ekibine başarılar diliyorum" dedi.

- Gaziantep Haberler, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantephaberler.com/haber/7915050/chpden-baskan-fadilogluna-ziyaret