Gaziantep Medyasında neler oluyor?

Gaziantep’teki medya kuruluşları bir anda atağa kalktı. Gazeteler sayfa artırıp içerik değişikliğine giderken televizyon kanallarında da hareketlilik gözleniyor.

Olay Medya Grubu Avrupa baskısına devam ederken, Gaziantep Güneş Gazetesi içerik ve format değişikliğine gitti. Gazete, bilboard reklamları ile gündeme gelirken sayfa sayısını da artırdı. Güneş Gazetesi artık daha fazla AKP ve Gaziantepspor haberleri vermeye başladı.

Hakimiyet Gazetesi yeni bir web sayfası oluşturdu.Gazetenin televizyon kurma hazırlığına girdiği de gelen bilgiler arasında.
Gaziantep Kanal 5 Televizyonu uydu yayınına geçerken, yine Gaziantep ve bölgeye yayın yapacağı açıklanan Baharoğlu Televizyonu’nun gazeteci transferleri yapacağı ajanslar aracılığı duyuruldu.3 yıl önce yayın hayatına haftalık olarak başlayan Umut Gazetesi’nin günlüğe döneceği açıklandı.

Gaziantep Doğuş Gazetesi ile Gaziantep Oluşum Gazetesi de internet üzerinden gerçekleştirdikleri web sitelerinde değişikliğe gittiler.

Gaziantep Güncel Gazetesi bünyesinde yayımlanan Analiz dergisi ise gündemdeki yerini koruyor.

Gaziantep’te internet gazeteciliğinin öncülerinden olan, gaziantephaberler.com sitesi ise yazar kadrosuna yeni isimler ekledi.

http://redirect.alexa.com/redirect?

www.gaziantephaberler.com

- Gaziantep Haberler, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantephaberler.com/haber/7913445/gaziantep-medyasinda-neler-oluyor