'Sarıgül CHP'ye beklenen başvuruyu yaptı'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin ve CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, Şişli Belediyesi'ne gelerek burada Mustafa Sarıgül ile görüşüyor. Görüşme öncesinde açıklama yapan Keskin, Sarıgül'ün CHP'ye beklenen başvuruyu yaptığını söyledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün CHP'ye beklenen başvuruyu yaptığını söyledi.

Uzun süredir tartışılan Sarıgül'ün CHP'ye üyeliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığına ilişkin CHP ve Sarıgül arasında ilk resmi temas bugün gerçekleşiyor.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin ve CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, şu sıralarda Mustafa Sarıgül ile görüşüyor.

Görüşme öncesi NTV'ye konuşan Keskin, Sarıgül'ün başvurusunu aldıklarını belirterek, "CHP'ye geri dönüş kararı için kendisini kutlamaya gidiyorum" dedi.

Keskin, Sarıgül'den CHP'ye geri dönüş başvurusu almayacağını, bunun zaten CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı aracılığıyla gerçekleştirildiğini açıkladı. Keskin, "Mustafa Sarıgül'ü böyle bir dönemde CHP'ye geri dönüş kararı aldığı için tebrik etmeye gidiyorum" ifadesini kullandı.

- Gaziantep Haberler, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantephaberler.com/haber/7883771/sarigul-chpye-beklenen-basvuruyu-yapti