SANKO ÜNİVERSİTESİ'NDE "KARPAL TÜNEL SENDROMU" TARTIŞILACAK

SANKO Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü tarafından "Karpal Tünel Sendromunu Tartışıyoruz" konulu etkinlik düzenleniyor.

SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi salonunda 8 Nisan 2019, Pazartesi günü tarihinde düzenlenecek etkinlikte SANKO Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Aydın Büdeyri "Karpal Tünel Sendromu Nedir?", Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden Uzm. Dr. Egemen Ayhan "Tamamen Uyanık El Cerrahisi (Wıde Awake Hand Surgery- Walant)", Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Deran Oskay "Karpal Tünel Sendromunda Rehabilitasyon", Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çiğdem Öksüz "Karpal Tünel Sendromunda Duyu Eğitimi" konularında sunum yapacak.

SANKO Üniversitesi Fizyoyaşam Kulübü ve El Terapistleri Derneği'nin katkılarıyla 8 Nisan 2019 Pazartesi günü, 09.30 – 12.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliğe, dileyen herkes katılabilecek.

SANKO ÜNİVERSİTESİ

2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi'nde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi'nin Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde lisans düzeyinde, Moleküler Tıp, Hemşirelik, Biyolojik ve Biyomedikal Bilimler ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanlarında yüksek lisans ve Biyoistatistik alanında Doktora eğitimleri veriliyor.

www.gaziantephaberler.com

- Gaziantep Haberler, Sağlık bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantephaberler.com/haber/7883579/sanko-universitesinde-karpal-tunel-sendromu-tartisilacak