Gaziantep’te Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Geçen Özel Hastaneler

Tüm Türkiye’de 2013 yılından beri yoğun ilgi gören tamamlayıcı sağlık sigortası; SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde kullanılan geniş kapsamlı bir sigorta türüdür. Tamamlayıcı sağlık sigortasının en önemli özelliği ise SGK’lı veya sadece Genel Sağlık Sigortası aktif olan herkesin makul ücretler ödeyerek bu sigortadan yararlanabiliyor olmasıdır.

Bebeğinizi, çocuklarınızı ve hatta ileri yaştaki aile büyüklerinizi dahi tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında güvence altına alabilirsiniz. Böylelikle ani bir kaza veya hastalık durumunda aile bütçenizi de sarsmadan, yatarak tedavi veya ayakta tedavi masraflarınızı sigorta şirketinden karşılayabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Anlaşmalı Gaziantep’teki Özel Hastaneler

Güneydoğu’nun sanayi başkenti haline gelen Gaziantep, sağlık sektöründe de büyük ilerlemeler göstermiştir. Gaziantep’te özel hastane sayısı artarken, birçok kişi fark ücretlerinin yüksekliğinden dolayı bu hastanelerden hizmet almayı tercih etmemektedir.

Gaziantep’te ortalama yaşam süresinin 77 olduğu bilgisinden yola çıkarak; sağlık sorunlarına sıra beklemeden hızlı çözüm bulmak, hastaneye kolayca ulaşmak yaşam kalitesini yükseltmek açısından önemli kriterlerdir. İşte tamamlayıcı sağlık sigortası yapan sigorta şirketleri, Gaziantep’te yaşayan SGK’lılara cüzi primlerle özel hastanelerin kapısını açmaktadır.

Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, Ray Sigorta veya diğer sigorta şirketlerinden satın alacağınız tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde aşağıdaki özel hastaneleregidebilir, hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti alabilirsiniz. Hem de cebinizden ekstra ücret ödemeden!

Yukarıda bahsettiğimiz özel hastanelere sadece devlete ödemekle zorunlu olduğunuz 15 TL’lik katılım payı ücretini ödeyerek, yatarak tedavilerden limitsiz, doktor muayenelerinden ise yılda 10 defa yararlanabilirsiniz. Ayrıca doktorunuzun sizden isteyeceği tüm tanı ve görüntüleme işlemleri de limitsizdir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Satın Alınır?

Tamamlayıcı sağlık sigortası satın almadan önce, sigorta şirketlerinin ürün kapsamında sunduğu hizmetleri ve fiyatları karşılaştırmalısınız. Sigorta şirketleri arasında karşılaştırma yapmak, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun tamamlayıcı sağlık sigortası seçmenize yardımcı olacaktır.

Sağlık sigortası sektöründe var olan sigorta şirketlerinin hepsini karşılaştırmak elbette kolay bir iş değildir, birden fazla yerle görüşüp bilgi almanız gerekebilir. Sizin yerinize tüm araştırma ve karşılaştırma işlemlerini yapan tamamlayicisaglik.com , tamamlayıcı sağlık sigortası yapan sigorta şirketleri ile ilgili her şeyi tek bir ekranda karşınıza sunan bir internet sitesidir.

tamamlayicisaglik.com’ a girdiğinizde sadece 3 basit soruyu yanıtlayarak kendinize uygun olan sağlık sigortasını bulabilir, telefonla iletişime geçerek alanında uzman sigorta danışmanlarına aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile dilediğiniz özel hastanede, dilediğiniz zamanda tamamlayıcı sağlık sigortanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

- Gaziantep Haberler, Sağlık bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantephaberler.com/haber/7881671/gaziantepte-tamamlayici-saglik-sigortasi-gecen-ozel-hastaneler