Schweden (Sweden) bitter zayıflama şurubu nedir?

Bu yazımızda sizlere schweden bitter yani isveç zayıflama şurubu ile alakalı bilgi vereceğiz.

Sweden Bitter Nedir? Ne İşe Yarar?

İsveç şurubu tarih olarak çok eskilere dayanmaktadır. Bir rivayete göre, 18. yüzyılda İsveç'te yaşamını sürdüren ve 104 yaşında olmasına rağmen çok sağlıklı olan Doktor Samst, 1 gün attan düşüp ölüyor ve ölümünün ardından evinde iİsveç şurubu ve şurubun formülü bulunuyor. Kendisi hayattayken çok dinç ve sağlıklı olduğu ve bir kaza sonucunda öldüğü için de doktorun bu kadar sağlıklı olması bu formüle bağlanıyor. O günden beri de İsveç şurubu ün kazanıp ve ünü gitgide artmakta, neredeyse tüm dünyaya yayılmaktadır. Tüm Dünyada "Swedish/Sweden bitter" ismiyle bilinen bu şuruba, Türkiye'de de zayıflama şurubu veya isveç iksiri olarak ulaşılabilmektedir. İçeriğinde ise birçok farklı bitkinin yer aldığı söylenen bu şurubun orijinal tarifinin içerisinde aynı zamanda elma sirkesi de bulunmaktadır. Elma sirkesinin metabolizma dengeleyen ve daha hızlı çalışmasını sağlayan etkisi sayesinde bu bitkisel karışım ile kısa süre içerisinde kalıcı olarak kilo verebilirsiniz.

Schweden Bitter Kullanımı Nasıldır?

İsveç şurubu hazırlandıktan ya da doğrudan temin edildikten sonra nasıl kullanacağının bilinmesi de oldukça önemlidir. Bu doğal içerikli zayıflama şurubu genel olarak kilo vermek için kullanılmaktadır. Fakat farklı kullanım alanları da bulunmaktadır. Eğer ciltte oluşan 1 yara, sivilce veya yanık gibi harici bir durum için kullanılacaksa karışım pamuğa damlatılıp uygulamak istenen bölgeye pamuğu hafif bir şekilde bastırıp çekerek uygulanması gerekmektedir. Eğer cilt çok hassassa, isveç iksiri doğrudan kullanılmamalı bunun yerine cilde doğal bir zeytinyağı sürdükten sonra İsveç şurubu uygulanabilir. Eğer şurubun etkilerinden çok daha hızlı bir şekilde faydalanmak istenirse temiz bir bez isveç şurubu ile güzelce ıslatılmalıdır. Nemlenen bu bezi, uygulamak istenilen bölgenin üzerine yerleştirip tüm bölgeyi hava almayacak bir şekilde streç filmle güzelce sarılmalıdır. Onun üzerine de yeniden sargı bezi kapatarak bu şekilde en az 2 saat bekletilmelidir. Eğer İsveç iksiri herhangi bir rahatsızlık vermiyorsa bu şekilde uyunabilir, bir sonraki sabah da çıkarılabilir. İsveç şurubu ağız yoluyla kullanılmak isteniyor ise 1 tatlı kaşığı kadar İsveç şurubu 1 su bardağı ılık su veya bitki çayıyla karıştırılarak tok karnına tüketilebilir. Şurubun miktarı en fazla iki yemek kaşığına kadar çıkarılabilir. Son olarak, İsveç iksiri asla tek başına içilmemeli ve belirtilen miktarlardan daha fazla tüketilmemelidir. İsveç şurubu önerildiği miktarlarda ve şekilde tüketilmelidir.

Sheweden Bitter Zararlı mı?

Herkes için kullanımı uygun olmayan isveç şurubu vücut üzerinde oldukça büyük etkiler oluşturduğundan kullanırken aşırıya kaçılmaması, kesinlikle tek başına içilmemesi çok büyük önem taşır. Doğru bir miktarda kullanıldığında ise herhangi 1 yan etkisi bulunmuyor. İçeriği doğal olsa bile çocukların ve çok ciddi kalp, tansiyon ve şeker rahatsızlığı bulunan kişilerin kullanması doktor onayı ile olmalıdır. Bitkisel ürünler isveç iksiri her ne kadar bitkisel olsa da, ilaç kullanan ve kronik hastalığı olan kişiler tarafından doktora danışılmadan kullanılmaması gerekmektedir. Doktor kontrolünde kullanılmalı ya da bilen kişilere danışılmalıdır. Bitkisel isveç iksiri zayıflama yorumları değerlendirildiği zaman kullananların herhangi bir yan etki ile karşılaşmadığı açık bir şekilde anlaşılmaktadır. Sizler de bu doğal karışım ile hem kilolarınızdan kurtulabilir hem de vücudunuzda arındırıcı etki sağlayabilirsiniz.

- Gaziantep Haberler, Sağlık bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantephaberler.com/haber/7872005/schweden-sweden-bitter-zayiflama-surubu-nedir