Gaziantep Medicalpark hastanesi Medicalpoint oldu!

2008 yılından bu yana Medical Park olarak hizmet veren hastanenin isminin mahkemelik olduğu şirketle anlaşamadığından dolayı değiştirildiği öğrenildi.

24 HASTANESİ VAR

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri 1993’ten bu yana sağlık sektöründe Türkiye genelinde 24 hastane işletiyor. Bunlardan 3 tanesi Kubba ailesine ait.  

Kubba, Yeni yolculuğumuza başlıyoruz.

Gaziantep, Batman ve İzmir olmak üzere 3 ildeki hastanede yaşanan anlaşmazlık üzerine Gaziantep Hastane Sahibi Hayrullah Kubba Gaziantep medikalpark hastanesinin adının Medicalpoint olarak değiştirildiğini duruyordu.

Kubba yaptığı açıklmada; Medicalpoint logosunu paylaşarak“ Yeni yolculuğumuzda sizlerle yeniden başlıyoruz. Sağlıkta son nokta.”dedi.

Medicalpoint olan Medicalpark hastanesi halkında-

Medical Park Gaziantep Hastanesi adlı işletmeden "Güneydoğu Anadolu Bölgesinin kalbi Gaziantep ilinde bulunan Medical Park Gaziantep Hastanesi 30.000 m²'lik bir alanda; Dahiliye, Cerrahi, Tanı ve Rehabilitasyon bölümleri dahil toplam 34 ihtisas dalında hizmet veren A sınıfı bir sağlık kuruluşudur. 2008 yılında açıldığı günden bu yana başta Gaziantep olmak üzere çevre il ve ilçelerin yanı sıra komşu ülkelerden gelen hastalara da hizmet verilen Uluslararası standartlarda A sınıfı bir hastane olmanın yanında, teknolojik alt yapısı, donanımı ve gerçekleştirdiği birbirinden nitelikli operasyonları ile de Bölgede sağlık turizmi açısından önemli bir merkez konumundadır."

- Gaziantep Haberler, Sağlık bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantephaberler.com/haber/11403960/gaziantep-medicalpark-hastanesi-medicalpoint-oldu