Vali Gül: Kedileri Zehirleyenleri Adalete Teslim Etmek Boynumuzun Borcudur

Vali Gül: Kedileri Zehirleyenleri Adalete Teslim Etmek Boynumuzun Borcudur

GAZİANTEP'TE 13 KEDİ ZEHİRLENEREK ÖLDÜRÜLDÜ

gaziantephaberler.com sitemizin gündeme getirdiği ve okurlarına, " Gaziantep'te Hayvan Katliamı. 13 Kedi Zehirlenerek Öldürüldü" başlığı ile duyurduğu haber üzerine Gaziantep Valisi Davut Gül bir açıklama yaptı.

Vali Gül, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, " İlimizde zehirlenen kedilerle ilgili arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyorlar. Bu üzücü olayın faillerini bulup adalete teslim etmek boynumuzun borcudur..."dedi.

İŞTE VALİ GÜL'ÜN O AÇIKLAMASI

 

 

NE OLMUŞTU

HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Gaziantep'te hayvan katliamı gerçekleştirildiğini duyurdu.

Milletvekili Gergeroğlu Gaziantep'te Fare zehriyle 12-13 kedinin zehirlenerek öldürüldüğünü belirtirken, Hayvan Hakları Yasası için AKP'ye çağrı yaptı. OlayıTwitter hesabından paylaşan Gergerlioğlu, şöyle dedi: "Maalesef bugün Gaziantep'te kedi katliamı vardı! Bir şahıs fare zehiri dökmüş, 12-13 kedi ölmüş, son anda kurtarılan da var.  Hayvan hakları yasasını geciktiren AKP'ye ye tekrar hatırlatıyorum! Geçen seneden beri oyaladığınız yasa sonucu bu canlıların vebali boynunuzdadır!"

İŞTE GERGEROĞLU'NUN O PAYLAŞIMI

Ömer Faruk Gergerlioğlu
 
@gergerliogluof
·
 
Maalesef bugün Gaziantep'te kedi katliamı vardı! Bir şahıs fare zehiri dökmüş, 12-13 kedi ölmüş, son anda kurtarılan da var Hayvan hakları yasasını geciktiren ye tekrar hatırlatıyorum!!! Geçen seneden beri oyaladığınız yasa sonucu bu canlıların vebali boynunuzdadır!!!

24.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz