Sırasöğüt Köyü'nden Başkan Tahmazoğlu’na Teşekkür

Sırasöğüt Köyü'nden Başkan Tahmazoğlu’na Teşekkür

Sırasöğüt Köyü'nden Başkan Tahmazoğlu’na Teşekkür

Şahinbey Belediyesi köy yollarını açma çalışmasını aralıksız sürdürmeye devam ederken Sırasöğüt Köyü sakinleri Başkan Mehmet Tahamzoğlu'na yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Çiftçilere buğday ve arpa tohumu, hayvan yemi, zeytin, fıstık fidanı ve canlı hayvan desteğinde bulunan Şahinbey Belediyesi köylerde 162 km'lik arazi yollarını açarak çiftçinin işlerini kolaylaştırdı.

 

UZUN YILLAR KULLANILABİLECEK YOLLAR

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, köy yollarını açarak çiftçinin yaşamını kolaylaştırdıklarını belirterek,  "Çiftçimize olan desteğimiz devam ediyor. Daha önce arpa-buğday tohumu, gübre, fıstık-zeytin fidanı ve canlı hayvan desteklerimizin ardından şimdide Şahinbey Belediyesi olarak köylerimizin yollarını yapıyoruz. Traktörlerin ve iş makinalarının ulaşımını kolaylaştırmak adına arazi yollarını iyileştirme çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Her gün 3 ayrı alanda günde yaklaşık 4.5-5 km kendi iş makinalarımızla yol yapıyoruz. Yaz sezonu tamamlanmadan 80 köyümüzün arazi yollarını bitirmiş olacağız. Böylelikle çiftçimiz ürün için arazilerine gitmek istediklerinde arazi yollarını çok rahat bir şekilde kullana bilecekler" dedi.

 

BAŞKAN MEHMET TAHMAZOĞLU'NA TEŞEKKÜR EDERİZ

Sırasöğüt Köyü Muhtarı Şeref Kurt, köyünde yapılan yol çalışmasından dolayı köy sakinlerinin oldukça mutlu olduğunu belirterek "Köyümüzün yolları büyük bir hızla yapılıyor. Bu yol çalışması olmasaydı. Biçerler tarlalara giremezdi. Açmış olduğu yollar sayesinde araçlarımız da hasar görmüyor. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu'na yapmış olduğu çalışmalardan dolayı köyüm adına teşekkür ediyorum" dedi.

10.07.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz