Şahinbey'de yeni yılın ilk meclis toplantısı yapıldı

Şahinbey'de yeni yılın ilk meclis toplantısı yapıldı

Şahinbey'de yeni yılın ilk meclis toplantısı yapıldı

2019 yılının ilk meclis toplantısının 1.oturumu Şahinbey Belediyesi Meclis Başkanı Mehmet Tahmazoğlu başkanlığında gerçekleştirdi.

 

Gaziantep merkez Şahinbey Belediyesi Meclisi Ocak ayı ilk oturumu, Başkan Mehmet Tahmazoğlu'nun 2019 yılının barış ve huzur getirmesi temennisi ile başladı. Meclis, daha sonra yapılan yoklama ve bir önceki birleşime dair meclis tutanak özetlerinin oylanmasıyla devam etti.

 

2019 yılının ilk meclis toplantısında gündeme alınan 17 maddenin 9'u İmar ve Bayındırlık Komisyonu'na, 1'i teklif karar olarak, 6'sı Plan Bütçe Komisyonuna,  havale edildi. 1 maddede ise denetim komisyonu üyelerinin belirlenmesi istendi.

 

DENETİM KOMİSYONU SEÇİLDİ

 

Meclis gündeminin 71. Maddesi gereğince Şahinbey Belediyesinin, 2019 yılı Denetim Komisyon üyeliği seçimi yapıldı. Yapılan oylamanın ardından Nihat Aydıngüler, Mehmet Dağcı, Latife Havuçcuoğlu, Ferda Barış, Hasan Türk, Denetim Komisyon üyeliğine seçildi

Şahinbey Belediye Meclisi Ocak ayı 2. oturum toplantısını 07 Ocak 2019 Pazartesi günü saat 16.00'da yapılmak üzere birinci oturuma son verildi.

www.gaziantephaberler.com

 

2.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz