OLAY MEDYA'YA SPORDA BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

OLAY MEDYA'YA SPORDA BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

OLAY MEDYA'YA SPORDA BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu'nu ve Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneğinin düzenlediği gecede Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu (GGF) tarafından Olay Medya Grubu’na sporda birincilik ödülü verildi. Mustafa Teke'nin ödülünü Şanlıurfa İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Eyüp Sabri Kirişçi takdim etti. 
 
Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir gece düzenlendi. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki 9 ilde görev yapan basın mensupları, cemiyet başkanları ve çok sayıda protokol üyesinin katıldığı gecede spor dalında Gaziantep Olay Tv ve Olay Gazetesinden Mustafa Teke'ye birincilik ödülü verildi.
Ödüller sahiplerini buldu
 
 
Batman Sonsöz Gazetesi'nden Hatice Türkan röportaj dalında, Gaziantep Mega Televizyonundan Başak Akay en iyi haber ve görüntü dalında, Mardin İletişim Gazetesinden Sait Çakar makale dalında, Siirt Sonsöz Gazetesinden İsmail Çelik fotoğraf dalında, Cizrem Gazetesinden Abidin Yel internet haber dalında, Diyarbakır Yenigün Gazetesinden Nurullah Ergün sayfa tasarım dalında, Gaziantep Olay Televizyonundan Mustafa Teke spor haberi dalında, Mardin'den Adnan Avuka, Batman'dan Halit Beytüt ve Adıyaman'dan Ahmet Kaya, Şanlıurfa'dan Mehmet Göviç, Kilis'ten Ahmet Yılmaz Çağlar ise mesleğe kattığı değerden dolayı ödüle layık görülen diğer isimler oldu. Mardin Valisi Mustafa Yaman da gecede ödül alanlara hediye gönderdi.
11.01.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz