Melek İçmeli’den anne adaylarına öneriler

Melek İçmeli’den anne adaylarına öneriler

Melek İçmeli’den anne adaylarına öneriler

Melek İçmeli, birçok kadın takipçisinin bakımlı ve de güzel görünmeleri adına kendi instagram sayfası üzerinden birçok paylaşım yapmaktadır. Takipçileri ile makyaj konularında da ufak tüyolar veren Melek İçmeli, özellikle de hamilelik sürecinde olan ya da doğum sonrası dönemlerde bulunan anneler için birkaç etkili öneride bulundu.

“Basit ama etkili bir makyaj…”

“Basit ama etkili bir makyaj ile kısa bir sürede hazırlanabilir ve de çocuğunuzun hemen yanına geri dönebilmeniz mümkün olabilir. Bunun için öncelikle iki işe birden yarayabilecek ürünleri seçmeniz size kolaylık sağlayacaktır. Kapatıcı, nemlendirici özellikleri olan bir ürün kullanmak size vakit kazandıracaktır” dedi. “Allık ve bir ruj uygulaması ile devamını getirmeniz yeterli olacaktır. Hatta hiç vaktiniz yoksa süreceğiniz bir ruj bile yüzünüze renk getirmesi açısından yeterli olacaktır. Göz altı koyulaşmalar var ise göz altı kapatıcısı sürmeniz de son derece fark yaratacaktır” diye de ekledi.

“Saçlarınızı Doğal Haline Bırakın…”

“Güzel ve doğru bir saç kesimi olduğu sürece saçların olduğu gibi bırakılması yeterli olacaktır. Ancak bunun için vaktiniz yok ise saç aksesuarları arasından saç bandı ile güzel bir kamuflaj yaratabilirsiniz. Özellikle de beyazların çıktığı dönemler ve kuaföre gitmeye vakit bulunmayan dönemlerde oldukça pratik bir uygulamadır” dedi. At kuyruğunun da son derece hızlı ve de pratik bir tarz olduğunu dile getirirken “Saçlarınızı yıkamak için vaktiniz yoksa da biraz kuru şampuan kullanmak son derece işe yarayacaktır” şeklinde eklemelerde bulundu.

25.05.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz