Kaçırdılar Katlettiler

Kaçırdılar Katlettiler

Kaçırdılar Katlettiler

Denizde cenazesi bulunan kadının hakkında kayıp başvurusu olan Gülhan Güler olduğu öğrenildi. Yakınları Güler'in kaçırıldığını ve kaçıran kişilerin onu katlettiği belirtti.

Mezopotamya Ajansının haberşne göre;Hatay'ın Samandağ ilçesinde denizde cenazesi bulunan kadının 3 gün önce yakınları tarafından hakkında kayıp başvurusu yapılan Gülhan Güler olduğu öğrenildi. Cenaze üzerinde bıçak darbelerinin olduğu, kesin ölüm nedeninin ise otopsi işlemleri sonrasında ortaya çıkacağı belirtildi.

Hatay'ın Defne İlçesinde ikamet eden Güler'in 3 gün önce 3 kişi tarafından kaçırıldığını iddia eden ismini vermek istemeyen Güler'in bir yakını, "Asi tarafına yürüyen Güler, en son orada kamera kadrajında görünüyor. Orada bir araçla 3 kişi tarafından kaçırıldığı görülüyor. O günden bu güne haber alamadık. Emniyete başvurumuz mevcut. Emniyet bunu araştırıyordu. Birinci şüpheli ile en son telefon görüşmesinde tehdit eden E.H. isimli şahıs kaçıranlar arasında. 18.30 da çocuk bakıcılığı yaptığı evden gelen bir telefonla çıkıyor. 3 çocuk annesidir. Eşi ile birlikte yaşıyor. Eşi boyacıdır. Hiç düşmanları yok. Gariban fakir bir aile gecekondu denilebilecek bir evde yaşıyor. Olay her ne ise bunu yaşatana lanet olsun.” dedi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

27.01.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz