İşte Gaziantep'teki Kap-Kaç Anı...

İşte Gaziantep'teki Kap-Kaç Anı...

İşte Gaziantep'teki Kap-Kaç Anı...

Gaziantep'te, kapkaç yöntemiyle birçok kişinin çanta ve cep telefonlarını çalan Y.B., polis tarafından yakalandı. Gözaltına alınan Y.B., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, son günlerde yaşanan kapkaç olayını gerçekleştiren şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.Gaziantep Emniyet Müdürlüğü olayla milgili olarak şu açıklamayı yaptı:

" İlimizde son günlerde bazı bölgelerde motosikletle kapkaç ve yağma olaylarında artış görülmesi sebebiyle, olayları gerçekleştiren şüphelilerin yakalanması ve olayların aydınlatılması için Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği görevlilerimizce, kapkaç ve yağma olaylarının meydana geldiği yerlerde, resmi ve sivil ekipler yerleştirilerek alan daraltması yapılmak suretiyle çalışmalar yapıldı.

Olayların meydana geldiği güzergâhlar üzerinde geçmişe dönük güvenlik kamera görüntülerini de inceleyen görevlilerimiz olayları gerçekleştirdiği anlaşılan Y.B isimli şüpheli şahsı yakalayarak gözaltına aldı. Yapılan çalışmalarda kapkaç olaylarının diğer şüphelisi H.A.' nın ise benzer suçtan İlimiz Cezaevinde olduğu tespit edildi. Hakkında yapılan yasal işlemler sonrası adli makamlara sevk edilen şüpheli Y.B tutuklanmasına müteakip cezaevine teslim edildi."

18.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Biz bu haberi okurken geri salınmıştır.
FREEDUN18 Oca 2019 19:09:22