İnstagram takipçi hilesi

İnstagram takipçi hilesi

İnstagram takipçi hilesi

Instagram'da Mağaza İşletmek Instagram son zamanların en aktif olarak kullanılan sosyal medya aracıdır. Bu kadar çok kullanılmasıyla instagram çok büyük bir pazar haline gelmiş durumda. Instagram da satış yapabilmek için birçok sayfa aktif olmuş durumdadır. Instagramdan hemen hem her sektörde satış yapılmaktadır; Butik, spor, ayakkabı, takı, saat vs gibi birçok insan satış yapmaya başlamış durumda. Reel işlerle benzer olmakla beraber çok daha az masrafla yapılan bir iştir. Asıl önemli olan sayfanızın nasıl yükseltebileceğinizdir. Instagramda insanlar güven problemi yaşayabilmektedir ve bunu aşmanın oldukça kolay yöntemleri vardır. Şimdi sizinle nasıl fazla satış yapabileceğinizi ve insanların güvenini nasıl kazanacağınızı anlatalım.

1-Sizlere hizmet verebilmek adına kurduğumuz instagram takipçi hilesi sitemize girerek tamamen ücretsiz bir şekilde instagram hesabına Türk takipçi atabilir ve hesabınızın takipçi sayısını yükseltebilirsiniz. Takipçilerin Türk olması siziniçin neden önemlidir? instagramda sizin sayfanızdan alışveriş yapmak istediği zaman takipçilerinize bakacaktır ve takipçilerinizin Türk olması önemli rol almaktadır. instagram takipçi hilesi sitemiz bu konuda size tam destek vermektedir.

2-Instagram beğeni hilesi aracımızı kullanarak hesaplarınızın keşfete düşmesini sağlamaktır ve kullanıcılar tarafından tam not olmanız için önemli bir durumdur. Instagram beğeni hilesi saatlik olarak yenilenen kredilerinizle dilediğiniz gibi postlarınıza beğeni gönderebilirsiniz.

3-Instagramda sabit hikaye kısmında müşteri memnuniyeti başlığı altında sizden alışveriş yapan müşterilerinizle olan konuşmalarınızı paylaşabilir ve insanların bu şekilde güvenini kazanabilirsiniz.

4-ınstagramda sizi takip eden takipçilerinize çekiliş yaparak hediye dağıtmanız sayfanızın için oldukça güzel bir durum olacaktır ve sayfanızın aktifliğini fazlasıyla arttıracaktır. Bunu nasıl yapabilirsiniz? çekiliş postu ayarlayabilir ve satış yapmakta olduğunuz ürünlerden de dağıtabilirsiniz ve şart olarak sizi takip etmeleri ve yoruma en az 3 tane arkadaşlarını yorumda etiketlettirebilirsinizve hesabınızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamış olacaksınız. Bu da sayfanıziçin sonrasında daha fazla satış yapmanızı ve aktifliğini arttıracaktır.

21.07.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz