İnce Antalya'da konuştu. Gaziantep ve Roboski'den bahsetti

İnce Antalya'da konuştu. Gaziantep ve Roboski'den bahsetti

İnce Antalya'da konuştu. Gaziantep ve Roboski'den bahsetti

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Halk TV canlı yayınında usta gazeteci Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası programında konuştu. İnce'ye programın yapılacağı Antalya'da yurttaşlar yoğun ilgi gösterdi. Açık havada yapılan televizyon programına yaklaşık 20 bin kişi katıldı. Kalabalık fotoğraflara da yansıdı.

ERDOĞAN GAZİANTEP'TE YUHALATMIŞTI

Gezi olayları sırasında yaralanan ve daha sonra yaşamını yitiren Berkin Elvan'ın Erdoğan tarafından Gaziantep Mitinginde yuhalatılan Gülsüm Elvan olayına değinen Muharrem İnce " 15 yaşında toprağa girmiş bir çocuğun annesini yuhalatmayacaksın " dedi.

ROBOSKİ 34 KİŞİ

Roboski'de 34 kişinin öldürülme olayını da konuşma gündemine alan İnce " . 12 yaşındaki çocuklara kaçakçı dediniz. Onlara "Vur" emri verdiğini bulamayacağımı mı sanıyorsun? " diyerek Erdoğan'a yüklendi.

"TAMAM" VE "SIKILDIK" AÇIKLAMASI

Valla sıkıldık, ne diyeyim şimdi. Yine bir başörtüsü yalanı uyduruyor. Bizim başörtüsü diye derdimiz yok. Nerede istiyorsan orada tak. Ama kendini kullandırtma. Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanlığı sözüdür: Her yıl 10 bin gencimizi yurt dışına göndereceğiz.

16 yıl sonra manifesto yayımlanıyorlar. Bir gelecek bildirgesidir. Senin ki iflas belgesi… Manifestoyu yeni seçilmemiş aday yayınlayabilir, Erdoğan yayınlayamaz ki. 81 milyonun temsilcisiyim.

12.05.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz