Gece yarısı sosyal medyada Erdoğan kampanyası

Gece yarısı sosyal medyada Erdoğan kampanyası

En dikkat çekeni Süleyman Soylu ile Gaziantep eski Milletvekili Şamil Tayyar’dan geldi.

Twitter'da “#GeceninErdoğanFotoğrafı” etiketi gündem oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çeşitli fotoğraflarını paylaşan sevenleri #GeceninErdoğanFotoğrafı etiketi TT'ye soktu.

En dikkat çeken paylaşımlar ise İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu ile  Gaziantep eski Milletvekili Şamil Tayyar’dan geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Erdoğan fotoğrafıyla birlikte "Liderimiz... Yolun yolumuzdur" paylaşımında bulunurken, AKP Gaziantep eski milletvekili Şamil Tayyar ise “Cumhurbaşkanımızla fotoğrafı olan dostlar sıraya girmiş. Çok şık. Bir de 15 Temmuz gecesi HTS kayıtlarımızı paylaşma imkanımız olsa, ne iyi olurdu, sevgimizi taçlandırırdık” ifadelerini kullandı. Tayyar’ın Erdoğan fotoğrafı paylaşmaması dikkat çekti.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın paylaştığı fotoğrafta da arkada Ahmet Davutoğlu'nun resminin olduğu görülürken, en sıra dışı fotoğraflardan birini ise Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank paylaştı. Varank, Erdoğan'ın eşofmanlarla basket oynadığı anları paylaştı.

Öte yandan yandaş gazeteci isimler de ardı ardına Erdoğan fotoğraflarıyla etikete destek verdi. Fakat gece saatlerinde neden böyle bir sosyal medya çalışmanın organize edildiği anlaşılamazken, akıllarda soru işareti yarattı.

İşte o paylaşımların bazıları:

 

18.04.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz