GAZİŞEHİR, ANKARA  TSK'YI BEKLİYOR

GAZİŞEHİR, ANKARA TSK'YI BEKLİYOR

GAZİŞEHİR, ANKARA TSK'YI BEKLİYOR

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Liginde sezona Beşiktaş ve Galatasaray yenilgisiyle başlayan Gazişehir Gaziantep BŞB Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, ligin üçüncü haftasında kendi evinde Ankara TSK ile oynuyor. Pazar günü saat 14:00'da Talat Özkarslı Spor Salonunda oynayacağı maçın hazırlıklarını devam ettiren kırmızı-siyahlı basketçiler, galibiyete odaklandı.

 

Gazişehir Gaziantep BŞB Tekerlekli sandalye Basketbol Takımı, hafta sonunda oynayacağı TSK maçı için galibiyete odaklandı. Ankara TSK maçının hazırlıklarını Talat Özkarslı Spor Salonunda antrenör Muharrem Karakafa idaresinde devam ettiren Gazişehir, TSK'yı yenerek çıkışa geçmek istiyor.

Ligin ilk haftasında Beşiktaş'ı ellerinden kaçırdıklarını, ikinci haftada deplasmanda Galatasaray maçının ilk yarısında müthiş top oynadıklarını, buna rağmen her iki maçı da kaybettiklerini belirten Gazişehir Gaziantep BŞB Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı kaptanı Yasin Gül, "Beşiktaş ve Galatasaray yenilgilerini unuttuk, tamamen TSK maçına odaklandık" dedi.

Gazişehir Gaziantep Takım Kaptanı Yasin Gül, yaptığı açıklamada, "Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Liginde iyi ya da kötü takım ayrımı asla yapmıyoruz. Kötü takım olsa zaten Süper Lig'de olmaz. Süper Lig ateşten gömlek. Tüm takımlar birbirine denk. Onun için ligde kolay maç yok. Bu zorlu maratonda başarılı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Biz de iyi takımız. Kaletimizi sahaya yansıtıp, TSK maçını kazanmak istiyoruz. Takım Genel Menajerimiz Ramazan Taşkın ve Antrenörümüz Muharrem Karakafa bizimle toplantı yaparak maçın önemini anlattılar. Sahada hocamızın verdiği görevi en iyi şekilde yerine getirip, galip gelmek istiyoruz. Pazar günü saat 14:00'da oynayacağımız TSK maçına tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Taraftarlarımızın desteği ile ligde ilk galibiyetimizi alacağız" şeklinde konuştu.

26.10.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz