Gaziantep'ten Gidip Katliam Yaptı:  4 ölü Var

Gaziantep'ten Gidip Katliam Yaptı: 4 ölü Var

Gaziantep'ten Gidip Katliam Yaptı: 4 ölü Var

Gaziantep'te oturan Ramazan Şahin, gittiği Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde, arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı 2 amcası, halası ve yengesini öldürüp kayıplara karıştı.

Kızlar Mahallesi'nde meydana gelen olayda akraba iki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartışma çıktı. Tarafların yakınlarının da katılımıyla kısa sürede büyüyen tartışma kavgaya dönüştü. Silahların da kullanıldığı kavgada Şıhmüslüm Şahin (62), Şiho Şahin (65), Narin Şahin (25) ve Emine Şahin (60) yaşamını yitirdi, bazı kişiler ise yaralandı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda güvenlik ve sağlık görevlisi sevk edildi.
2 AMCASI, HALASI VE YENGESİNİ ÖLDÜRDÜ
Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde çıkan kavgada Ramazan Şahin'in, arazi anlaşmazlığı nedeniyle amcaları Müslüm ve Şeyho ile halası Narin ve yengesi Emine Şahin'i öldürdüğü belirlendi. Olayda ölen 4 kişinin cenazeleri ilk olarak Bozova Devlet Hastanesi'ne, oradan da Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Olayın yaşandığı mahallede güvenlik önlemi alan jandarma, 4 akrabasını öldürüp kaçan ve Gaziantep'te yaşadığı belirlenen Ramazan Şahin'i yakalamak için çalışma başlattı.

27.08.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz