Gaziantep'te Suriyelilerin Meydan Kavgası: Ölü ve Yaralılar var.( TIKLA İZLE  )

Gaziantep'te Suriyelilerin Meydan Kavgası: Ölü ve Yaralılar var.( TIKLA İZLE )

Gaziantep'te Suriyelilerin Meydan Kavgası: Ölü ve Yaralılar var

Gaziantep'te, Suriyeli iki grup arasında çıkan, kılıç, pala, bıçak ve demir sopaların kullanıldığı kavgada Suriye uyruklu Abdurrahman Hüseyin öldü, 7 kişi yaralandı. Kavga anı ise çevredeki güvenlik kameraları tarafından görüntülendi."

Kavga öğleden sonra Saçaklı Mahallesi'ndeki Özdemirbey Caddesi üzerinde yaşandı. Caddede ellerinde, kılıç, pala, bıçak ve demir sopaların olduğu Suriyeli 2 grup bir anda kavgaya tutuştu. Ellerindeki kesici aletlerle bir birlerine kıyasıya vuran gruptakiler çevredeki işyerlerine de zarar verdi. Hızını alamayan gruptakiler bir mağazanın önünde elbise asmak için kullanılan demir askılığı parçalayarak bu demir parçalarla birbirlerine vurmaya devam etti. Kavga sonrası her iki gruptaki Suriyeliler yaralanan arkadaşlarını alarak hastaneye götürdü. Vücuduna aldığı bıçak ve kılıç darbeleri ile ağır yaralanan Abdurrahman Hüseyin arkadaşları tarafından götürüldüğü Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Aynı hastanede tedaviye alınan 7 yaralıdan 2'sinin ise hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

TIKLA İZLE


Kavga anı ise çevredeki işyerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Meydan savaşını aratmayan görüntülerde iki tarafın birbirilerine kılıç ve bıçaklarla vurması ile bir Suriyelinin aldığı darbeler sonucu yere yığılması yer aldı.
İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kavgaya karışan kişileri belirleyerek yakalamak için soruşturma başlattı. 

25.08.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
hani diyorlar içinda doktor muhendis egitimli insanlarda var haah işte bunlar o adamlar egitim dagıtıyorlar
oktay25 Ağu 2019 21:44:48