Gaziantep'te Kafalarda Soru İşareti Bırakan İki Ceset Bulundu

Gaziantep'te Kafalarda Soru İşareti Bırakan İki Ceset Bulundu

Gaziantep'te Kafalarda Soru İşareti Bırakan İki Ceset Bulundu

Gaziantep'te kafalarda soru işareti bırakan iki ayrı ceset bulundu.Cesetlerden birisi trafo içerisinde bir diğeri ise boş arazide bulundu.

TRAFODA CESET

Gaziantep'te bakım için görevlilerin gittiği elektrik trafosunda, 8 gün önce kayıp başvurusu yapılarak aranan 32 yaşındaki Talip Tekin’in cesedini bulundu.

Olay, sabah saatlerinde Dumlupınar Mahallesi’nde meydana geldi. Mahallede bulunan elektrik trafosunun rutin bakımını yapmaya gelen görevliler, girdikleri trafo kabininde erkek cesedi olduğunu fark etti ve durumu polise bildirdi. İhbar üzerine gelen polis ekipleri, trafodaki cesedin üzerinden çıkan kimlikte 8 gündür kayıp olarak aranan Talip Tekin’e ait olduğunu belirledi. Polisin, trafoda yaptığı inceleme sonrası Tekin’in cesedi otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Bir pastanede çalıştığı ve 8 gündür kendisinden haber alınamayan Tekin’in, ölüm haberini alarak Adli Tıp Kurumu önüne gelen yakınları sinir krizi geçirdi.

Evli ve eşi ilk çocuğuna hamile olduğu öğrenilen Tekin’in, ölüm sebebi araştırılıyor.

 

BOŞ ARAZİDE CESET

Gaziantep’te, sulama kanalı yanındaki boş arazide, çürümeye başlamış durumdaki bir erkeğe ait ceset bulundu.

Selahattin Eyyubi Mahallesi yakınlarında bulunan boş arazide meydana geldi. Mahalleden geçen sulama kanalını temizleyen görevliler, arazide kısmen çürümüş bir erkek cesedi görünce durumu polise haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, üzerinden kimlik çıkmayan cesedi, olay yerinde yaptığı inceleme sonrası otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna gönderdi.

21.09.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz