Gaziantep'te İnanılmaz Silahlı Kavga ( TIKLA İZLE )

Gaziantep'te İnanılmaz Silahlı Kavga ( TIKLA İZLE )

BİRİSİ GSO DİSİPLİN KURULU ÜYESİ

Gaziantep'te akraba iki kişi arasında çıkan tartışmada silahlar konuştu. Lüks araç seyir halindeyken kurşun yağmuruna tutuldu. Olay sonrası silah kapma kavgası ise bu kadar da olmaz dedirtti. Gaziantep Sanayi Odası displin kurulu üyesi F. Ö. kırmızı ışıkta iddiaya göre alacak verecek nedeniyle çıkan silahlı kavgada kurşunlar havada uçuştu."

Edinilen bilgiye göre olay, Gaziantep Şehitkamil ilçesi Nijmegen Bulvarı'nda meydana geldi. İddiaya göre, daha önce aralarında husumet bulunan ve alacak-verecek meselesi yüzünden tartışan iki kişi kavşakta seyir halindeyken karşı karşıya geldi.  Şahıslardan biri, aracından inerek husumetli olduğu iş adamı F.Ö.'nün aracını aracını kurşun yağmuruna tuttu. Olay sonrası lüks araca 4 kurşun isabet ederken, herhangi bir yaralanan olmadı. Şahısların olaydan hemen sonra olayda kullanılan silahı kapmak için birbirleriyle tehlikeli kavgası ise bu kadar da olmaz dedirtti. Şahıslar bir süre silahı birbirinden kapmak için birbirleriyle mücadele etmesi onlar da aracı ile ışıkta bekleyen vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı vatandaşların kaydettiği görüntülerde şahısların silaha kapmak için verdiği mücadele ve silahın yere düşmesi dikkat çekti. O anlarda silahın ateş almaması ise rahat bir nefes aldırdı. 

  Olay sonrası bölgeye sevk edilen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken olay yeri inceleme ekipleri de çalışma yaptı.
Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Haber Videosu

 

 

 

 
22.05.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz