Gaziantep'te İnanılmaz Olay. " İntihar Etme" Diyen Şahsı Öldürdü

Gaziantep'te İnanılmaz Olay. " İntihar Etme" Diyen Şahsı Öldürdü

Gaziantep'te İnanılmaz Olay. " İntihar Etme" Diyen Şahsı Öldürdü

Gaziantep'te  tabancayla intihar etmek isteyen şahs, kendiseine bu eyleminden  vazgeçmesine ikna etmeye çalışan marketçiyi  öldürdü.

Gaziantep'in Şahinbey ilçesi Akkent mahallesi  Şehit Bünyamin Dinç Sokak üzerinde bulunan Park Teras sitesinde meydana gelen olayda,  İddiaya göre eski bir asker olduğu söylenen M.Y. isimli bir şahıs site içersinde tabancayla intihar etmek istedi. 

İddiaya göre psikolojik sorunları olan M.Y., otomobilinin içerisinde pompalı tüfekli intihar etmek istedi. Durumu gören market işletmecisi Oktay Danabaş, M.Y. ile konuşmaya başladı. Konuşma sırasında M.Y., yanındaki tüfekle, kendisini ikna etmeye çalışan Oktay Danabaş'a ateş etti. Tüfekten çıkan saçmaların isabet ettiği Oktay Danabaş kanlar içinde yere yığıldı. Silah sesini duyan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve ambulans sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Danabaş'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Olayı görenlerin kinç eğmeye kalkıştığı M.Y., polis ekipleri tarafından öfkeli kalabalığın arasından çıkarıldı ve gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

16.06.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz