Gaziantep'te Hastane Savaş Alanına Döndü: 6 yaralı Var

Gaziantep'te Hastane Savaş Alanına Döndü: 6 yaralı Var

Gaziantep'te Hastane Savaş Alanına Döndü: 6 yaralı Var

Gaziantep'te özel bir hastanede çıkan kavgada ortalık savaş alanına döndü. İlk belirlemelere göre 3'ü güvenlik görevlisi 6 kişi yaralandı.

Gaziantep Düztepe  Özel Yaşam Hastanesi'nde meydana gelen olayda, araları arazi anlaşmazlı nedeniyle açık olan iki aileden birine dahil olan ve hastanede tedavi gören şahsın, husumetli aile tarafından ziyaret edilmesi sırasında karşılıklı tartışma çıktı.

TARTIŞMA KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

Arazi anlaşmazlığı nedeniyle  Oğuzeli ilçesinde araları açık olan iki aile arasında çıkan tartışma bir anda kavgaya dönüştü.

3 GÜVENLİK GÖREVLİSİ YARALANDI

Oğuzeli'nde araları açık olan iki aile arasında çıkan kavgaya müdahale eden 3  özel güvenlik görevlisi  yaralandı. Güvenlik görevlilerinden 2 sinin bıçakla yaralandığı belirlendi. Göreviller aynı hastanede tedavi altına alındı.

OLAY YERİNE POLİS SEVK EDİLDİ

3'ü özel güvenlik görevlisi olmak üzere 6 kişinin yaralandığı hastaneye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis, çok sayıda kişiyi gözaltına aldı.

GELİŞMELER BİRAZDAN

14.06.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Şehir desem yalan olur ülke maalesef cahil musubet mikrop insanlarla dolu kaldırımda yaya geçidi nde yürürken durduk yere başınızın pislik insanlarla derde girmesi an meselesi resmen şehide şer yağıyor
İskoç6915 Haz 2020 18:03:21