Gaziantep'te 3 Gün Sokağa Çıkma Yasağı Uygulanacak

Gaziantep'te 3 Gün Sokağa Çıkma Yasağı Uygulanacak

Gaziantep'te 3 Gün Sokağa Çıkma Yasağı Uygulanacak

Gaziantep'te 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın resmi tatil olması dolayısıyla bu hafta sonuna özel sokağa çıkma kısıtlaması 22 Nisan Perşembe günü saat 19.00'da başlayacak. Cuma, cumartesi ve pazar günlerinin tamamını kapsayacak sokağa çıkma kısıtlaması, 26 Nisan Pazartesi günü saat 05.00'te sona erecek.

Gaziantep Valisi Davut Gül, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada , "Resmî tatil olan 23 Nisan Cuma günü de hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına dahil edilmiştir. Perşembe günü 19.00’da başlayıp Pazartesi 05.00’e kadar kesintisiz devam edecektir. Daha önceki hafta sonları uygulanan muafiyet ve kısıtlamalar aynen devam edecektir." dedi.

 

22.04.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Böyle olmaz ki ac ka pa cik cikma .HASTALIGI TEMIZLEYINCEYE KADAR almanya gibi tam kapatacaksin keTsin kararlar alacaksin uzman profsorlere isi birakacaksin .Ogle hocayayla haciyla bu is olmaz hastalikda bitmez nokta.bu hastaligi taniyan bilen uzaman bilim adamlari var .hepsi sucsuz aciga alindi gt rektor olacak diye evet.ISI USTAYAYA TESLIM EDECEKSIN NOKTA.
ÜBEYIT22 Nis 2021 06:02:31