Gaziantep'te 250 Polisle Operasyon. Gözaltılar Var

Gaziantep'te 250 Polisle Operasyon. Gözaltılar Var

Gaziantep'te 250 Polisle Operasyon. Gözaltılar Var

Gaziantep'te,günün ilk saatlerinde 250 polisin katılımı ile  operasyon düzenledi. 15 noktada düzenlenen kapıları açılmayan evlerinin kapısının koçbaşı ve balyozlarla kırıldığı özel harekat polislerinin katıldığı operasyonda 10 kişi gözaltına alındı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü Ekiplerimizin " Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti " yapan şahıslara yönelik yapmış olduğu planlı operasyonlar çerçevesinde; İlimizde tespiti yapılan 15 ayrı adrese 13 Nisan 2017 günü sabah saatlerinde Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü, Özel Harekât Şube Müdürlüğü ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekiplerinden 250 polisin katılımıyla Şafak Operasyonu yapıldı.

Yapılan operasyonda, 10 şüpheli şahıs gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahısların ikametleri ve üzerlerinde yapılan aramalarda,  uyuşturucu hap, esrar maddesi, ateş buz olarak tabir dilen uyuşturucu madde, 4 adet tabanca , 4 adet pompalı tüfek ve bu silahlara ait dolu fişekler ele geçirildi.

Gözaltına alınan şahıslar hakkında " Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak ve 6136 S.K.M. " suçlarından adli işlemlere başlandı.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."


13.04.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz