GAZİANTEP’İN EN HIZLISI

GAZİANTEP’İN EN HIZLISI

Gaziantep'in En Hızlısı Yarışması Akkent Spor Köyü atletizm sahasında yapıldı.

Şahinbey Belediyesi, Gaziantep Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Atletizm İl Temsilciliği'nin birlikte  organize ettiği Gaziantep'in En Hızlısı Yarışması Akkent Spor Köyü atletizm sahasında yapıldı.

 

Birçok spor faaliyetlerine ev sahipliği yapan Akkent spor Köyü bu kez atletizimcileri ağırladı. Çeşitli yarış gruplarının katılımıyla gerçekleşen Gaziantep'in En Hızlısı Yarışması'nda sporcular dereceye gire bilmek için kıyasıya mücadele ettiler.  679 sporcunun katıldığı müsabakalarda 2008, 2009 2006, 2007, ve 2008 doğumlu sporcular yarıştı.

 

BAŞKANIMIZ ÖNEMLİ PROJELERE İMZA ATMIŞTIR

Şahinbey Belediye Başkan Yardımcısı Erdal Kılınç, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun sporu kalkındırmak için önemli çalışmalara imza attığını belirterek, "Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep'te ve Şahinbey'de sporun ilerlemesi ve her yaştan vatandaşlarımızın spor yapabilmeleri için önemli projelere imza atmıştır. Çocuklarımızın ve gençlerimizin kitap okuma ve spor yapma alışkanlığı kazanmaları adına onların her zaman yanında olmuş ve desteklemiştir. Bu yarışmada da dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum" dedi.

 

Kendi kategorisinde dereceye giren ilk 6 sporcu madalyanın yanı sıra Şahinbey Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler verildi. Sporculara ödüllerini Şahinbey Belediye Başkan Yardımcısı Erdal Kılınç verdi.

www.gaziantephaberler.com

 

 

17.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz