Gaziantep Sanayi Odası  Başkanı Adnan Ünverdi Oldu

Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adnan Ünverdi Oldu

Meclis başkanlığına da Adil Konukoğlu geldi.

Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi olurken, meclis başkanlığına da Adil Konukoğlu geldi. Daha önce meclis başkanlığını Mustafa Topçuoğlu yapıyordu. Sanayi Odası’nda ayrıca yönetimde de değişiklikler oldu. 

 İŞTE YENİ YÖNETİM

Cevdet Akınal

Emine Ferhan Sağım

Metin Erturhan

Mustafa Özgüler

Hakan Aslansoy

Mustafa Özmermer

Melike Yüksel

Başar Küçükparmak

Beyhan Çöçelli

Ercan Sayın 

ADNAN ÜNVERDİ KİMDİR

Özgeçmiş

 

1962 yılında Gaziantep'te dogdum.İlk,orta ve lise'yi Gaziantep'te tamamladıktan sonra 1983 yılında Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler fakültesi işletme bölümünden mezun oldum.

1986 yılında pamuk ipliği ticareti ile iş hayatına girdim.1990 yılında Plaspen Plastik A.Ş. olarak Gaziantep'te ilk plastik kapı ve pencere üretimini gerçekleştirdik.2006 yılından itibaren Ünplast olarak kimyasal karışımlarla plastik kapı ve pencere üretimini gerçekleştirdik.2006 yılından itibaren Ünplas olarak kimyasal karışımlarla plastik granül işine devam etmekteyim.

1997-1999 yılları arasında Gaziantep Genç İşadamları derneğinde yönetim kurulu üyesi,2004-2009 yılları arasında Gaziantep Serbest Bölgesi A.Ş. muhasip üye olarak görev yaptım. 1999 yılından itibaren Gaziantep Sanayi Odasında sırası ile Yönetim Kurulu Üyesi,Muhasip Üye ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapıyorum. T.O.B.B. de genel kurul üyeliğim, Gaziantep tenis kulubü üyeliğim devam etmektedir.

Evli ve Selin-Sena-Burak isminde üç çocuk babasıyım.

6.04.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz