Gaziantep katliamı için damadın annesinden Erdoğan'ı yalanlayan sözler

Gaziantep katliamı için damadın annesinden Erdoğan'ı yalanlayan sözler

Gaziantep katliamı için damadın annesinden Erdoğan'ı yalanlayan sözler

Gaziantep'teki canlı bomba saldırısında yaralanan damat Nurettin Akdoğan’ın annesi Muhbet Akdoğan, saldırı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yalanlayarak "Canlı bomba ne çocuktu ne de yaşlıydı, yetişkin bir kişiydi" dedi.

Gaziantep’te Şahinbey ilçesine bağlı Akdere Mahallesi’nde 20 Ağustos günü düğüne yapılan saldırıda ağır yaralanıp Akademi Hastanesi’ne kaldırılan damat Nurettin Akdoğan’ın annesi 43 yaşındaki Muhbet Akdoğan, DİHA'ya açıklamalarda bulundu.

Sol bacağında şarapnel parçası ve yüz kısmında yaralanmalar olan Akdoğan, kına yaktıkları esnada, saldırıyı gerçekleştirenin üzerinde bombalı yelek gördüğünü belirterek şunları söyledi:

“Ben hemen etrafa bağırarak, canlı bombanın aramızda olduğunu haykırdım. Benim onu fark ettiğimi anlayınca soğukkanlı bir şekilde kalabalığın arasına karıştı.

“Birkaç saniye geçmeden büyük bir patlama oldu. Ondan sonra etraf ceset ve yaralılarla doldu. Ben de yaralanmıştım. Beni hastaneye götürdüler. Ailemizden çok sayıda kişi öldü.

Erdoğan: Bombacı 12-14 yaşlarında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 54 kişinin hayatını kaybettiği Gaziantep’teki saldırıyla ilgili İstanbul’da gazetecilerin sorularını yanıtlarken, saldırıyı gerçekleştirenin 12-14 yaşlarında olduğunu söylemişti.

23.08.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
noldu yalanladı da ? belkide olayı yöneten şerefsiz di o yetişkin, teyze şüphelendi o da kaçtı. gaziantephaberler bitti benim için. çok acemisiniz
mehmetcik25 Ağu 2016 17:49:16