Gaziantep İçin Muhteşem Bir Hafta

Gaziantep İçin Muhteşem Bir Hafta

Gaziantep İçin Muhteşem Bir Hafta

Gaziantep'te spor camiasının yüzü gülüyor. Geçen hafta kenti temsil eden dört takımın 3'ü deplasmandan galibiyetle döndü.

Cuma günü Elazığsporla kendi evinde karşılaşan Gazişehir Gaziantep karşılaşmadan 2-0 galip ayrılarak hanesine 3 puan kazandırdı.

Tahincioğlu Liginde son haftalarda çıkış yaparak tüm dikkatleri üzerine çeken Gaziantep Basketbol, deplasmanfa katrşılaştığı Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbolü 93-69 gibi farkla yenerek Playoff a kalma yolunda " Ben de varım" dedi.

Futbol Kadınlar Liğinde ise Gaziantep'i başarıyla temsil eden ALG spor, yine deplasmanda İstanbul Kireçburnu'nu gole boğdu. Gaziantep ekibi rakip filelere tam 9 gol gönderdi. Gaziantep Kadın Futbolcularaı " Hedefimizi zaten sezon başında şampiyonluk olarak belirlemiştik."dediler.

Gazişehir Gaziantepbelediye Tekerlekli Basketbolcular ise tarihi bir başarıya imza attı. Yunanistan'da oynanan EuroLeaue liginde rakiplerini yenerek çıtayı oldukça yükseltti. Gaziantep ekibi özellikle Fransız rakibi Capsaa'yı 89-47 yenerken müthiş bir permormans sergiledi.

Kısacası Gaziantep geçen haftayı 4 de 4 yaparak kapattı.

www.gaziantephaberler.com

 

11.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz