Gaziantep Cinnet Geçiriyor: Bir Cinayet Daha

Gaziantep Cinnet Geçiriyor: Bir Cinayet Daha

Gaziantep Cinnet Geçiriyor: Bir Cinayet Daha

Cinayetler kentine dönen Gaziantep'te bu kez de  küfürleşme sonucu çıkan kavgada 25 yaşındaki Cengiz Yalnız pompalı tüfekle vurularak öldürüldü. 1 kişide ağır yaralandı.

Olay, Ünaldı Mahallesi Muhtarlığı önünde meydana geldi. İddiaya göre 2 grup karşılıklı olarak birbirlerine küfür etmeye başladı.  Küfürleşme kısa sürede kavgaya dönüşünce kimliği henüz öğrenilenemeyen  2 kişi arkadaş olan 25 yaşındaki Cengiz Yalnız'a ve  30 yaşındaki Şerif B.'ye pompalı tüfekle ateş etmeye başladı. Pompalı tüfekten çıkan saçmalara hedef olan şahıslar 112 sağlık ekipleri tarafından Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Sırtına isabet eden çok sayıda saçmayla ağır yaralanan Cengiz Yalnız doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılmadı. Vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden saçma sonucu yaralanan Şerif B.'nin ise hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi.

Polis, Küfürleşmeden kavgaya dönüşmesiyle bir kişinin öldüren bir kişiyi de yaralayan şahısların yakalanması için çalışma başlattı.

8.07.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz