Gaziantep Büyükşehir'de Adaylık İstifası

Gaziantep Büyükşehir'de Adaylık İstifası

Gaziantep Büyükşehir'de Adaylık İstifası

4,5 yıldan beri başarılı şekilden beri Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreterlik görevini yürütürken ve son 3 yıldan bu yana Türkiye’nin en büyük Organize Sanayi bölgesinin başkanlığını yapan Deniz Köken, Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olan İstanbul Eyüp ilçesinde AK Parti’den belediye başkan aday adayı olacağı için görevinden istifa ettiği belirtildi.

Deniz Köken daha önce 1994 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’la birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Plan Bütçe başkanlığının yanı sıra hem Büyükşehir, hem Eyüp belediye meclis üyelikleri yaptığı ve ayrıca Eyüp’te yaklaşık 10 yıl belediye başkan yardımcılığı görevlerinde bulunduğu bildirildi.

Ayrıca Deniz Köken, Antalya Büyükşehir belediyesi genel sekreter yardımcılığı ve daha sonra Erzurum ve Gaziantep büyükşehir belediyeleri genel sekreterlik görevlerini yaptı. Gaziantepliler, Deniz Köken’e Organize Sanayi bölge başkanı ve Gaziantep Büyükşehir belediyesi genel sekreterliği görevlerinde başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

13.11.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz