GAFSAD’tan köy okullarına yardım…

GAFSAD’tan köy okullarına yardım…

GAFSAD’tan köy okullarına yardım…

Gaziantep Fotoğraf Sanatı Derneği (GAFSAD), kış ayı boyunca yolları kapalı olan Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesi Ericek Köyü Müdürler ilkokulu öğrencilerine kitap, kırtasiye ve giyecek yardımı  yaptı.

 Gaziantep Fotoğraf Sanatı Derneği (GAFSAD), sosyal sorumluluk projesi çerçevesi içerisinde yardımlarını sürdürüyor. Bu anlamda Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesi Ericek Köyü Müdürler ilkokulu öğrencilerine kitap, kırtasiye ve giyecek yardımı  yapan GAFSAD, fotoğraf projelerinin yanı sıra sosyal projeleriyle de  dikkat çekiyor.

Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesindeki  Berit Dağı eteklerinde yer alan ve kış ayı boyunca yolları kapalı bulunan Ericek Köyü Müdürler İlkokulu öğrencilerini ziyaret eden GAFSAD üyeleri, burada öğrencilerle sohbet etme fırsatı buldular. Çektikleri kartpostal gibi fotoğrafların başkalarının yaşam biçimi olduğunu bir kez daha yaşayarak gören GAFSAD üyeleri, Berit Dağı eteklerinde bol bol karlı fotoğraf çekme fırsatı yakaladılar.

Ericek Köyü Müdürler İlkokulu Öğretmeni İbrahim Halil Algan,  Gaziantep’ten uzanan dostluk eline teşekkür ederek ‘’Gaziantep Fotoğraf Sanatı Derneği üyelerine bu duyarlı davranışları için teşekkür ediyorum.  Eğitim, ülkelerin  insanlığın kalkınması için olmazsa olmazımızdır.Bu yüzden herkesin önceliği eğitim olmalıdır, herkes eğitime destek vermelidir. Dünyanın neresinde olursa olsun eğitime destek veren herkese teşekkür ediyorum.‘’ dedi.

gaziantephaberler.com

6.01.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz