Fıstık Tarlasındaki Kavgada Yaralı sayısı 7'ye Yükseldi

Fıstık Tarlasındaki Kavgada Yaralı sayısı 7'ye Yükseldi

YARALANANLARDAN BİRİ DE UZMAN ÇAVUŞ

Gaziantep'te fıstık tarlasında çıkan ve 2 kişinin ölümü ile sonuçlanan kavgada aralarında bir uzman çavuşunda bulunduğu yaralı sayısı 7'ye yükseldi.

Gaziantep'in Karkamış ilçesi kırsal Alaçalı Mahallesinde bu sabah çıkan kavgada tüfeklerden çıkan saçmalara hedef olan Mehmet Ağgün (61) ile oğlu Hüseyin Ağgün (34) yaşamını yitirdi, olaya müdahale eden bir uzman çavuşun da aralarında olduğu 7 kişi yaralandı.

Tartışma sırasında iki taraf yanlarındaki tüfeklerle birbirine ateş açmaya başladı. Bir uzman çavuşun ayağından vuruldugu silahlı kavga jandarmaların müdahalesi ile sonlandırıldı. Sağlık ekiplerinin gelmesinin ardından pompalı tüfekten çıkan saçmalara hedef olan Mehmet Ağgün ile oğlu Hüseyin Ağgün'ün hayatını kaybettiği belirlendi. Baba ile oğlun cenazesi morga gönderilirken, yaralanan uzman çavuş ile Faik Bucak, İsmail Bucak, Adem Bucak, Nabi Bucak ve arazi sahibi Ağgün ailesinden isimleri öğrenilemeyen 2 kişi Nizip ve Gaziantep'teki hastanelere kaldırıldı.
Yeni bir kavga yaşanmaması için fıstık arazisinde ve yaralıların tedavi gördüğü hastanelerde güvenlik önlemi alındı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

9.08.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz