DEVA Partisi'nin Gaziantep İl başkanı Belli Oldu

DEVA Partisi'nin Gaziantep İl başkanı Belli Oldu

DEVA Partisi'nin Gaziantep İl başkanı Belli Oldu

Ali Babacan yönetimindeki Deva Partisi nin Gaziantep İl başkanı belli oldu.  Kurucu il başkanı olarak Ertuğrul Kaya göreve getirildi.

Mülakat sonunda kurucu yönetim de belli oldu. Deva Partisinde Ankara'da yapılan son toplantıda Ali Babacan Gaziantep'in il başkanını ve yönetimini belirledi.

DEVA Partisinde Gaziantep için karar verildi ve il başkanlığına Ertuğrul Kaya atandı. Ankara'ya çağrılan 10 kişilik heyet ile bire bir yapılan görüşmeden sonra son kararı genel başkan Ali Babacan verdi ve Deva Partisi Gaziantep il başkanı Ertuğrul Kaya oldu.

Bu arada başkan dahil 7 kişilik kurucu yönetimde yer aldı. Ankara'da yapılan toplantıya, Genel Başkan Ali Babacan ile birlikte Nihat Ergün, Sadullah Ergin de katıldı. Bu toplantıda Gaziantep bölgesinden sorumlu ekip de hazır bulundu. Önce tüm isimlerin yer aldığı ve kendilerini tanıttığı toplantıdan sonra, ikinci aşamaya geçildi ve adaylar teker teker içeriye alındı. Daha sonra karar verildi ve il başkanı olarak Ertuğrul Kaya atanırken, Figen Akan, Damla Gültekin, Sabri Sayan, Mehmet Budak Burhan İnal ve Ali Karakan 7 kişilik listeye girdi.   Filiz Mahsereci, irfan Cenger ve Bulent Yılmaz   ise yönetim dışında kaldı.Mülakat sonunda kurucu yönetim de belli oldu.

18.07.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz