Deva Partisi Gaziantep'te  Görüşmelere Başladı

Deva Partisi Gaziantep'te Görüşmelere Başladı

GÖRÜŞMELER PALMİYE OTEL'DE YAPILIYOR

Genel Başkanlığını Ali Babacan'ın yaptığı Deva Partisi Genel Merkezi’nden görevlendirilen bir heyet Gaziantep’e gelerek Palmiye Otel’de bir dizi toplantılara imza attı. Gaziantep’te STK temsilcileriyle bir araya gelen heyet, kentin genel sorunlarını rapor haline getirerek genel merkeze rapor edecek. Heyetin Gaziantep Büyükşehir eski başkanlarından Asım Güzelbey'le de görüşecekleri ileri sürülüyor.

Bir süre önce kurulan Deva Partisi Gaziantep’te teşkilatlanma çalışmalarını sürdürürken diğer yandan ise kentin genel sorunları üzerine çeşitli araştırmalar yapıyor. Çalışmalar kapsamında Deva Partisi Genel Merkezi tarafından görevlendirilen heyet kente gelerek çalışmalarına başladı. Deva Partisi heyetinin görüşmelerinde Ak Parti ve CHP’li bazı isimlerinde yer aldığı iddia edildi. 

HEYETTE KİMLER YER ALIYOR

Deva Partisi Genel Merkezi tarafından Gaziantep’te sorunları yerinde incelemek ve rapor haline getirmek için görevlendirilen heyette Ak Parti’den istifa ederek Deva Partisi’ne geçen Batman Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, İstanbul’dan ünlü bir göz profesörü olan Beki Sıtkı Aslan, Deva Partisi Kurucular Kurulu üyesi Alper Akalın, İyi Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı ve aynı zamanda Deva Partisi Kurucular Kurulunun kadın üyesi yer aldı.

Heyet kentte ki çalışmalarını tamamladıktan sonra Ankara’ya dönecek.

 

19.06.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz