CNN Türk spikerinin cinsel içerikli video isyanı

CNN Türk spikerinin cinsel içerikli video isyanı

CNN Türk spikerinin cinsel içerikli video isyanı

Türkiye’de ensest ilişkileri, akraba evliliklerini ve çocuklara cinsel istismarı anlattığı “Kardeşini Doğurmak” kitabının yazarı CNN Türk Spikeri Büşra Sanay isyan etti.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sanay, kendisine yönelik cinsel içerikli video ve mesaj atanlara dava açtığını yazdı.

Büşra Sanay paylaşımında, “Bana gönderilen cinsel içerikli video, fotoğraf, emailler için artık dava süreci başlatıyorum. Uğraşmıyordum 10 yıldır ama artık muhatapları mahkeme heyeti olacak. Bugün dilekçemi verdim. Ahlaksızlığın lüzumu yoktu ama sapıklığın sonu da yok! Hadi bakalım başladı süreç” ifadelerini kullandı.

İŞTE BÜŞRA SANAY'IN O TWİTTER PAYLAŞIMLARI

 1. Kan ve gözyaşı akmaya tükendi insanın vahşeti tükenmedi! Türkiye’de ensesti yazmaya çalıştım.Adli tıpçı,hakim, cezaevi psikologları,avukat, öğretmen, daha çoğu ve mağdur edilen kişilerle konuştum.Üniversitelerde ensest üzerine yaptığım anketi de göreceksiniz... Bugün raflarda.

 2.  

  Bana gönderilen cinsel içerikli video, fotoğraf, emailler için artık dava süreci başlatıyorum. Uğraşmıyordum 10 yıldır ama artık muhatapları mahkeme heyeti olacak. Bugün dilekçemi verdim. Ahlaksızlığın lüzumu yoktu ama sapıklığın sonu da yok! Hadi bakalım başladı süreç

   
 3.   Retweetledi

  Erk Acarer Retweetledi: BirGün Gazetesi

  Adli Tıp’ın Çet dosyası için hiçbir şey yapmadığı ispatlandı. İşte 39 sayfalık uzman mütalaası; Şimdi sorumuz daha açık: Neden?

8.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz