Çılgın Adam Sumudica ' Antep'in Hamamları'na Oynadı, Bakın Ne Dedi

Çılgın Adam Sumudica ' Antep'in Hamamları'na Oynadı, Bakın Ne Dedi

Çılgın Adam Sumudica ' Antep'in Hamamları'na Oynadı, Bakın Ne Dedi

Türkiye Süper Ligi'nin en sıradışı teknik adamı...

Çılgın....

Ağresif...

Hakemlerden en fazlakart gören teknik adam...

Takımına , Süper Lig'de 3-5-2 sistemini oynatan tek patron.

Ve Gaziantep FK , Ankaragücü'nü 2-0 yenince liderliğe yükselince Sumidica, adeta çıldırdı ve Antep'in hamamları Türküsü çalınca da oynamaya başladı.

Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica, basın toplantısına ayran içerek geldi. Sumudica, 2-3 kaliteli oyuncu transfer ekmek istediğini ifade ederek, taraftarlar ve kentin yöneticilerine teşekkür etti.

Sumudica, "Bugün ayran içmek istiyorum. Ayran yorgunluğumu alıyor. Maçı kazanmak için her şeyimizi feda ettik. Zemin çok kötüydü, kötü olmasına rağmen kazandık. Zeminin neden böyle kötü olduğunu anlamadım. Takımımız oyun kuran bir takım. Oyuncularımızı tebrik ediyorum. Şehrimizin yöneticileri ve taraftarlarına teşekkür ediyorum. Eğer bu takıma destek vermeye devam ederlerse biz kaldığımız yerden devam ederiz. Önemli olan liderlik değil, topladığımız 31 puan. Bugün lideriz, rakiplerimiz bir saat sonra maç yapacaklar. Liderlik değişebilir. 4 maçımız kaldı. Daha ne kadar puan toplayabilirsek toplayacağız.  Ligin 2'nci yarısında rahat edebilmemiz için puanlar toplamamız gerekiyor. En az 2-3 kaliteli oyuncuya ihtiyacımız var" dedi.

5.01.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz