Gaziantep'te Celal Doğan Büyükşehirde Kesinleşti. ilçeler konuşuluyor

Gaziantep'te Celal Doğan Büyükşehirde Kesinleşti. ilçeler konuşuluyor

Gaziantep'te Celal Doğan Büyükşehirde Kesinleşti. ilçeler konuşuluyor

CHP ve İyi Parti genel başkanları Gaziantep Büyükşehir Belediye başkan adaylığı konusunda yeni bir anlaşmaya vardı. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı CHP Celal Doğan olurken ilçelerde ise görüşmeler sürüyor. 

Henüz netleşmeyen bilgilere göre  Şahinbey ve Şehitkamil İlçe Belediye başkan adaylarını İyi Parti çıkartacak.. Buna göre Şehitkamil Belediye Başkan adayı olarak İyi Parti  sanayici Şerif Başkülekçi,  Şahinbey Belediye Başkan adayı olarak ta daha önce adı Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak geçen Bekir Öztekin konuşuluyor. CHP'nin Şahinbey adaylığı için Av. Deniz Kurtoğlu'nun da adı geçiyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Celal Doğan, adaylığını doğrulayarak, birkaç gün içerisinde adaylığının açıklanacağını ve Gaziantep'e gelerek seçim çalışmalarını hızlı başlayacağını söyledi.

Celal Doğan, yaptığı açıklamada, halktan gelen istek üzerine aday olduğunu söyledi. Doğan, Şahinbey ve Şehitkamil Belediyelerinden hangisinin İYİ Parti’ye bırakılacağı görüşmelerinin tamamlandıktan sonra adaylığını açıklayacağını söyledi.

15.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (10)

Yorum Yaz
Allah için sen oy verme :))
FREEDUNA CEVAP18 Oca 2019 21:50:00
Fatma şahini sevmiyorum HDP-İYİ-CHP şeytan üçgenine oy vermekten daha iyidir.
FREEDUN18 Oca 2019 19:14:14
Siz bozkurt işareti yapmak için Tayyip Erdoğan dan izin alacak kadar düşen sözde ülkücüler yorum yapmayın.Ya da yorum yapmadan önce Ak Parti binasına uprayıp izin alın :)))
Reis e cevap17 Oca 2019 09:26:50
Bu yalakalar cikarcilar bu kadar övündüğün celal doğan gün gelir başka yere gider bir zamanlar baran diyen hainler şimdi pişman olursun o bahçeli diyen şahıs bahçeli senin gibi satlık adamları adam yerine koymaz zaten bu topraktan senin gibi cahilce konuşan çıkmaz ama hayret ediyorum bahçeli hiç bir ülkücü hareket adamını satmaz vede bozkurt gibi ağırlar hainleri yanına sokmaz merak etme
Reis16 Oca 2019 21:53:52
‘’Doğunun adamı’’lafını kullanan cahil.Kadıoğlu bu memlekete dünyanın vergisini veriyor.Senin gibi bir dünya aç ona çalışıyor.Adam senden kıymetli.Sen aç karnınla kime artistlik yapıyorsun.İkiniz oy verdiğin Bahçeli’nin karşısına çıksanız Bahçeli seni adamdan saymaz.Kadıoğlınu ağırlar mekanında.Oyumuz her zaman Celal Doğan’a.İnşallah Gaziantep’imiz hırsızlardan kurtulur.
Arabanlı 16 Oca 2019 15:18:38
ıyı parti yanlıl yapıyorsun b u ırkcı adama oy yok bir ülkücü olarak oyum mhp dir ama bu vatan haini olan celal antepte dogunun adamını burya taşıyan bir gecede kadoğluna 45 tane halk otobusu veren kişi belediye sanki hepsi bankamatik memeuru olmuştu
bozkurt16 Oca 2019 13:43:38
Insallah baskan olur. Gaziantep e yalan yanlis haberlerle herseyi kendi yapiyormus gibi ustlenen hala kendine baskan degil bakan dedirten egolu ve yolsuzluk sampiyonu kadrosuyla yollari acik olsun
Antepsevdalisi16 Oca 2019 02:30:53
durzi senin gibi boluculere denir ülke siyasetine damga vurmuş bir baskana haddini bilerek konuş celal dogani başkan yapacaktir antep
antepli15 Oca 2019 23:42:32
Daha yaşlı birini seçselerdi bari.. çok genç konuşması da anlaşılmıyor... siyasetin bit pazarına nur yağdı zaar
Yeri get bobam15 Oca 2019 19:52:41
bu dürzüye oy vermeyiz. gitsin hdpkk nın itliğini yapsın. ulan chp sende hiç akıl yokmu anteplinin cadde ve sokaklarda ismini dahi istemediği bu herifi nasıl aday gösterirsin.
xxx15 Oca 2019 18:26:30