Celal Doğan Bu Belgeye Ne Diyecek ?

Celal Doğan Bu Belgeye Ne Diyecek ?

Celal Doğan Bu Belgeye Ne Diyecek ?

Önce 2 Haziran 2014 tarihli şu haberi titizlikle okuyalım:

"Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Celal Doğan, yeni dönemde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Fatma Şahin’i ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulundu.

FATMA ŞAHİN HER ZAMAN ‘İLK’LERİN İNSANI OLDU
Başkan Fatma Şahin’i kişiliği ve siyasi ahlakı çok iyi olduğu için ziyarete geldiğini ifade eden Celal Doğan ise, “Fatma başkanımız Gaziantep’te her zaman ilklerin insanı oldu. Başkanımız özellikle bayan milletvekili olarak bölgemizde ilk oldu. Bir bayan için çok zor olan 3 dönem milletvekilliği seçilmesi konusunda ilk oldu. Türkiye’de kadın eli açısından ve kadın hakları konusunda Sayın Başkanımızı, Başbakanın Bakan yapması bizim için bir ilk oldu. Bugün başka bir ilki yine kendisi yaşıyor. Bakanlıktan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na geldi. Bu görev kendisi için küçümsenecek bir görev değildir. İlk elden halka ve sorunlara dokunma yeri olduğu için belediye başkanlığı bundan dolayı bakanlık kadar haz alacağını düşünüyorum. Çünkü bu kenti Fatma başkanımız evladı olarak görecektir. Bir ananın çocuğuna dokunması gibi kendiside bu şehre dokundukça çok daha mutlu olacaktır. Yapacağı işlerle çocuğunun büyüdüğünü geliştiğini görecek ve de gördükçe çok mutlu olacaktır” diye ifade etti.
Bunların ötesinde belediyelerin şehrin kalkınması konusunda çok büyük görevleri olduğunu belirten Doğan, “Belediye başkanları yolları, köprüleri eskisinden fazla yapar. Ama kentin iklimini yaşayabilecek alana çevirmek başkanların görevidir. Siyasette çok temiz kalmış ve herkesle diyalogu olan Fatma Başkanımızın Gaziantep’te birlikte yaşama iklimini çok iyi inşa edeceği konusunda son derece eminim. Son dönemde gerilmiş bir Türkiye ve toplum var. Ama bunların için de Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin bu gergin ortamdan uzak yaşanabilir bir kent yapacaktır Gaziantep’i. Dün olduğu gibi bugün de kente yapılması konusunda aklımın erdiği kadarıyla sayın başkanımıza yardımcı olmaya çalışacağım. Kendisine yeni ilkler eklemesi dileğiyle yeni görevinde başarılar diliyorum” değerlendirmesini yaptı."

Şimdi gelelim Türkiye gündemine damgasını vuran Fatma Şahin'in " Ferhat -Şirin" olayına. Bu görüntülerin Teyit.org tarafından " sahte-montaj" olduğu deklare edildi ve görüntülerin aslı yayınlandı.

Acaba aşağıdaki belgenin sahte olduğunu iddia eden olabilir mi?

İŞTE O BELGE

 

28.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (3)

Yorum Yaz
nE EKSENİ NE ATOMU. bU SİTE SOSYAL DEMOKRAT DEĞİL, SOSYALSİT VE DEVRİMCİLERİN PLATFORMUDUR. DOĞRU HABER YAZMAk NE ZAMANDIR SUÇ OLDU
akaraduman30 Mar 2019 03:49:00
Gaziantephaberler bu eksen kaymanıza biz ne diyelim peki?
YEDİTEPE SAKİNİ30 Mar 2019 01:05:27
Ne yani şimdi bu atomu mu parcaladiniz ben bir secmen olarak neyin yanlışını göstermiş oldunuz. Tek loplami çalışıyor beyniniz ne.
Seçmen29 Mar 2019 07:24:29