Bu video  sosyal medyayı gözyaşlarına boğdu ( TIKLA İZLE )

Bu video sosyal medyayı gözyaşlarına boğdu ( TIKLA İZLE )

Bu video sosyal medyayı gözyaşlarına boğdu ( TIKLA İZLE )

Down sendromlular için oluşturulan UpSendrom'un kurucusu Burak Acerakis'in dün Twitter hesabından paylaştığı video, sosyal medyada yoğun ilgi gördü. Acerakis'in down sendromlu çocuğunun ayağa kalkıp babasına yürüdüğü video, sosyal medya kullanıcılarını ve özellikle down sendromlu çocukların ailelerini mutluluk gözyaşlarına boğdu. 

Acerakis, yaptığı Twitter paylaşımına şu notu düştü: "Sonunda! Her egzersizi videoya kaydettim, her gün bıkmadan usanmadan. Ömür boyu saklayacağım 'o an'ı ise bugün kaydettim. Sevinçten ağlamaktan tükenmiş vaziyetteyiz... Hep dediğim gibi; Şu emeğin neticesiyle yaşanan duygu yoğunluğunu ancak down çocuk sahibi aileler anlar..."

TIKLA İZLE

19.07.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
BU MAZLUM ÇOCUK FİLİSTİNLİ OLSAYDI BEN BURAYA YAZMAMIŞ OLACAKTIM.HERKES ZATEN BİLİYOR OLACAKTI.!!!ÖNEMLİ!!!Çok geç olmadan ACİLEN lütfen şu zulme engel olalım.Elimizden ne gelir diye düşünmeyelim.Acilen bu masum günahsız yetimi koruyalım.13 mayıs 2019da Mohammad Rashid Khalil isminde Afrinli DOWN SENDROMLU 9 yaşında bir kardeşimiz ve babası fidye için kaçırılmış.Aile Kürd.100 bin dolar istemişler.25 mayıs gibi babası işkenceyle öldürülmüş.Çocuk hala hayatta olabilir.Bazı kaynakların öldürüldüğü yönündeki haberlerinden sonra ailesi hayatta olduğunu belirtti.Lütfen herkes elinden geleni yapsın.Üst makamlara iletilsin, dualar edilsin İnşallah.Lütfen acele edelim.Herkesle paylaşalım.O masum günahsız çocuk kurtulsun.O artık bir yetim.Olay çocuğun yanıkları için Azez'de bir hastaneye gittiklerinde kaçırılarak başlıyor.Lütfen herkesle paylaşalım.Empati yapalım.Ailesinin çocuğun yaşadıklarını düşünelim.Son 1 yıldır sadece Afrin'de çoğunluğu Kürdlerden olmak üzere  2800 küsur insan fidye için kaçırılmış Suriye İnsan Hakları Gözlemevi'nin raporunda.Lütfen hasta yetim günahsız bu yavru için elimizden geleni yapalım.!!!ÖNEMLİ!!!Yeni bir haberde çocuğun annesi Türkiyenin Afrin e atadığı valiyle oğlunun akibetini öğrenmek için görüşmek istemiş.ÖSOcular engellemiş izin vermemiş.Oğlunun da öldürüldüğünü idda etmişler.Çocuğun babasının ve yanlarında kaçırılan diğer sivilin cesedi şimdiye kadar bulundu ama çocuk bulunamadı.Yanlarında kaçırılan yaşlı bir sivilin cesedi 23 haziranda bulundu yanmış bir şekilde.Lütfen duyuralım herkese.Devlet büyükleri görevliler duysun.Inşallah kurtulur.Allah rızası için vicdanlı insanlara duyurun.
Vicdan19 Tem 2019 15:57:12