Bu Haber; Gaziantep- Şahinbey'de Oturanları İlgilendiriyor

Bu Haber; Gaziantep- Şahinbey'de Oturanları İlgilendiriyor

Bu Haber; Gaziantep- Şahinbey'de Oturanları İlgilendiriyor

Şahinbey Belediyesi, PTT ile emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin PTT gişelerinden ödenebilmesi için protokol imzaladı.

 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ve Gaziantep PTT Baş Müdürü Zekai Özkan arasında imzalanan protokol sonrasında vatandaşlar belediye binasına gelmeden vergilerini en yakın PTT şubelerinden yatırabilecekleler.

 

VATANDAŞIMIZ BELEDİYE BİNASINA KADAR YORULMAYACAK

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, vatandaşın işini kolaylaştırmak adına bir çalışmaya daha imza attıklarını belirterek, "Şahinbey Belediyesi olarak Gaziantep PTT Baş Müdürlüğümüz ile protokol imzaladık. Bundan sonra Gaziantep'teki tüm PTT şubeleri Şahinbey Belediyemiz adına vergi tahsilatı yapabilecek. Vatandaşlarımız belediyemize yatırdığı emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerini belediye binamıza gelmeden tüm PTT şubelerine yatırabilecekler. Bu iş birliğinden dolayı PTT Baş Müdürümüze teşekkür ediyorum " dedi.

 

TÜRKİYE GENELİNDEKİ TÜM ŞUBELERDEN BORÇLARINI YATIRABİLİRLER

Gaziantep PTT Baş Müdürü Zekai Özkan il dışındaki vatandaşlarında Şahinbey Belediyesine olan borçlarını Türkiye'nin her yerindeki PTT şubelerinden ödeyebileceklerini belirterek, "Şahinbey Belediyemizle imzalamış olduğumuz vergi tahsilatı protokolünün Şahinbey İlçemize ve Gaziantep'imize hayırlı olmasını diliyorum. İmzalanan protokolle Vatandaşlar Şahinbey Belediyesi'ne olan vergi borçlarını tüm Türkiye gelenelindeki postanelerden yapabilecekler. Gaziantep dışında yaşayan vatandaşlar online olarak ödemelerini yapabileceklerdir. Şahinbey Belediyemizle aramızda imzalanan bu protokolün hayırlı olmasını diliyorum" dedi." dedi.

www.gaziantephaberler.com

 

27.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz