BAŞKAN TAHMAZOĞLU: “ VATANDAŞIMIZIN HİZMETKÂRIYIZ”

BAŞKAN TAHMAZOĞLU: “ VATANDAŞIMIZIN HİZMETKÂRIYIZ”

BAŞKAN TAHMAZOĞLU: “ VATANDAŞIMIZIN HİZMETKÂRIYIZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nu yeniden Şahinbey Belediye Başkan adayı olarak göstermesinin ardından dev proje çalışmalarına hız verildi

Gaziantep merkez  Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu başarı çıtasını yükselterek çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kentsel dönüşüm, yol çalışmaları, konut, eğitim ve sosyal projeler ile hem vatandaşın gönlüne dokunan hem de yaşam kalitesini artıran Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yeni projeler ile vatandaşın yüzünü güldürmeye devam edecek. 

VATANDAŞIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Göreve geldiği günden bu yana gecesini gündüzüne katarak yapılamaz denilen birçok şeyi yaparak, taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın çizdiği yolda vatandaşımızın hizmetkârı olmaya devam edeceğiz dedi.

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, göreve geldiği ilk günkü aşk ve şevkle çalışmaların devam edeceğini belirterek, "Göreve geldiğimiz ilk günde olduğu gibi bugün de belediyecilik anlayışında çığır açmaya devam edeceğiz. Vatandaşı ayağına getiren değil vatandaşın ayağına hizmet götüren belediye olarak, Güler Yüzlü, Hızlı ve Kaliteli Hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz, sürdürmeye de devam edeceğiz. Şahinbey Belediyesi olarak, dün olduğu gibi bugün ve yarın da vatandaşımızın rahatı ve ferahı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

29.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz