Ankas galibiyeti koruyamadı 1 – 1

Ankas galibiyeti koruyamadı 1 – 1

Ankas galibiyeti koruyamadı 1 – 1

Bölgesel Amatör Ligi 2'inci Grubun Gaziantep temsilcisi Ankas İstiklalspor, evinde konuk ettiği Maraş1920 spor ile berabere kaldı.

 

Grubun üst sırasını zorlayan iki ekibin mücadelesinde galip çıkmazken, Ankas İstiklalspor elde ettiği beraberliğe rağmen 5'inci sırada ki yerini korudu. Kahramanmaraş temsilcisi ise 6'ıncı sırada kaldı.

 

Gazikent Stadyumunda oynanan mücadele de Ankas İstiklalspor ilk yarıda penaltıdan attığı golle öne geçti. Geriye düşen konuk Maraş1920 spor baskılarını artırınca kalesinde gördüğü gole ilk yarı bitmeden cevap verdi ve devre karşılıklı atılan birer golle sonuçlandı. Mücadelenin ikinci yarısında ev sahibi Ankas İstiklalspor baskısını arttırmasına rağmen girdiği çok sayıda pozisyonları hovardaca harcayınca bir puana razı olmak zorunda kaldı.

 

Bölgesel Amatör Ligi 2'inci Grupta 18'inci haftanın ardından Ankas İstiklalspor, 9 galibiyet, 6 beraberlik ve 3 yenilgi ile 33 puanla 5'inci sırada yer alıyor. Kahramanmaraş temsilcisi ise 10 galibiyet, 2 beraberlik ve 6 mağlubiyet ile 32 puana sahip ve 6'ıncı sırada bulunuyor.

18.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz