Ali Babacan Gaziantep'e Geliyor. Bugün Kongreye Katılacak

Ali Babacan Gaziantep'e Geliyor. Bugün Kongreye Katılacak

Ali Babacan Gaziantep'e Geliyor. Bugün Kongreye Katılacak

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Gaziantep il kongresine katılmak için Gaziantep'e geliyor.

Deva partisi il başkanı Ertuğrul Kaya, genel başkan Ali Babacan'ın programıyla ilgili de bilgi verdi. Kaya," Genel Başkanımız Ali Babacan, yarın şehrimizde olacak. 

Geceyi şehrimizde geçirecek olan Sayın Babacan, 31 Ekim cumartesi Teymur’de yapılacak Deva partisi 1. Olağan il kongresine katılacak" dedi.

PROGRAM ÇOK YOĞUN

Ertuğrul Kaya,Babacan'ın çok yoğunbir programı olduğunu belirterek " Cumartesi sabah gençlerle kahvaltı programı var, buradan Ticaret odasına geçecek. Ticaret Odası yönetimi ve meclis üyeleriyle Gaziantep özelinde söyleşi yapacak.

Ardından Sanayi odası yönetim kurulu, meclis üyeleriyle bir söyleşi yapacak. Daha sonra Gaziler caddesinde esnaf buluşmasına katılacak. Genel başkanımız akşam da Gaziantep Akademik Odaları temsilcileriyle bir araya gelecek. Babacan, İnşaat Mühendisler Odası ev sahipliğinde  21 odanın katılımıyla akşam bir söyleşi yapacak. Ayrıca, STK’ların ve teşkilatın katıldığı bir organizasyona katılacak. Bu organizasyona Odalar yer alacak. Gaziantep’te konaklayacak olan Babacan buradan pazar sabahı Şanlıurfa il kongresine katılacak" dedi.

30.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz