AKP’li milletvekili ve AKP’li eski Başkan Cuma namazı çıkışında tekme-tokat birbirine girdi

AKP’li milletvekili ve AKP’li eski Başkan Cuma namazı çıkışında tekme-tokat birbirine girdi

AKP’li milletvekili ve AKP’li eski Başkan Cuma namazı çıkışında tekme-tokat birbirine girdi

Aynı camide Cuma namazı kılan AKP Çorum Milletvekili ile AKP eski Çorum İl Başkanı çıkışta bir birine girdi. Çıkan kavgada milletvekili Erol Kavuncu yaralandı...Aynı camide Cuma namazı kılan AKP Çorum Milletvekili ile AKP eski Çorum İl Başkanı çıkışta bir birine girdi. Çıkan kavgada milletvekili Erol Kavuncu yaralandı...

Edinilen bilgiye göre olay bugün Çorum Merkezde bulunan Galip Kuşçuoğlu Vakıf Camii’nde yaşandı.  Cuma namazı kılan AKP Çorum Milletvekili Erol Kavuncu ile AKP eski Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ, namaz çıkışında karşı karşıya geldi.

Aralarında geçmişe dayalı husumet olduğu söylenen AKP’li vekil Erol Kavuncu ile Çorum eski İl Başkanı Mehmet Karadağ arasında önce sözlü tartışma çıktı. Cami cemaatinin araya girmesi sonucu bir süre ikili arasındaki tartışma yatıştı. Ancak, AKP’li Milletvekili Erol Kavuncu’nun, AKP’li eski il Başkanı Mehmet Karadağ’a küfür etmesi sonucu tartışma tekme tokatlı kavgaya dönüştü.

AKP Çorum eski İl Başkanı Mehmet Karadağ, Milletvekili Erol Kavuncu’ya tekme ve yumruk attı. Odatv’nin görgü tanıklarından edindiği bilgiye göre, AKP’li vekil Kavuncu yediği yumruk darbeleri nedeniyle yaralandı. Kavgayı ise yine camiden çıkan vatandaşlar güçlükle ayırdı.

Olayda yaralanan Milletvekili Erol Kavuncu hastaneye giderek tedavi altına alınırken, iki tarafın da birbirlerinden şikayetçi olmayacağı öğrenildi.

 

Servet Seyfettin Mete

https://odatv.com/akpli-milletvekili-ve-akpli-eski-baskan-cuma-namazi-cikisinda-tekme-tokat-birbirine-girdi-06121935.html

gaziantephaberler.com

 

6.12.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz