ŞAHİNBEY BELEDİYESİ HAVALI TÜFEK VE TABANCA ATIŞ MÜSABAKALARI DÜZENLEDİ

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ HAVALI TÜFEK VE TABANCA ATIŞ MÜSABAKALARI DÜZENLEDİ

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ HAVALI TÜFEK VE TABANCA ATIŞ MÜSABAKALARI DÜZENLEDİ

Şahinbey Belediyesi 25 Aralık Gaziantep'in kurtuluş etkinlikleri kapsamında havalı tabanca yarışması düzenledi.

 

Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 97'inci yılı etkinlikleri çerçevesinde Şahinbey Belediyesi Akkent Spor Köyü'nde havalı tabanca etkinliği düzenledi. Düzenlenen etkinliğe 150 sporcu katıldı. Yarışma sonrasında dereceye giren sporculara kupa madalya ve çeşitli hediyeler verildi.

 

GENÇLERİMİZİN SPOR YAPMALARINI İSTİYORUZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Akkent Spor Köyü'nde düzenlenen etkinliğe gençlerin yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, "Gençlerimizin ve vatandaşlarımızın spor yapabilmeleri için 86.500 m2 alan üzerine bir spor köyü inşa ettik. Bu alanda bir çok dalda spor yapılabilecek imkanlar bulunuyor. Gazişehrimizin kurtuluş etkinlikleri kapsamında havalı tabanca atışı etkinliği düzenledik. 150 sporcunun katıldığı etkinlikte gençlerimiz dereceye girebilmek için mücadele ettiler. Oldukça zevkli geçen mücadele sonrasında dereceye giren sporcularımızı ödüllendirdik. Gençlerimizin spor yapmalarını sağlamak için çalışmalarımızı sürdürerek onlara yeni spor alanları oluşturmaya devam edeceğiz" dedi.

 

Düzenlenen müsabakada dereceye giren sporcular ölülerini Şahinbey Belediye Başkan Yardımcısı Erdal Kılınç'ın elinden aldı.

26.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz